Rüyada Bir Şeyi Bağlamak

Rüyada Bir Şeyi Bağlamak

Rüyada tıpkı aktif bir şeyi tıpkı yere bağlamak yaşamınızda daha dikkati olmaya meni paha. Rüyada tıpkı kimseyi tıpkısı yere bağlamak sizi çekemeyen kişilerin çoğalmasına rağmen henüz birlikte muvaffakiyetli olacağınızı göstermektedir. Rüyada size düşmanlık özne birini bağladığınızı görmeniz maddesel kazancınızın çoğalacağına işarettir. Fakat bu mülk maada meşru yollardan dahi kazanılabilir. Bir ağaca, iplik ile köpek bağladığınızı […]

Rüyada tıpkı aktif bir şeyi tıpkı yere bağlamak yaşamınızda daha dikkati olmaya meni paha.

Rüyada tıpkı kimseyi tıpkısı yere bağlamak sizi çekemeyen kişilerin çoğalmasına rağmen henüz birlikte muvaffakiyetli olacağınızı göstermektedir. Rüyada size düşmanlık özne birini bağladığınızı görmeniz maddesel kazancınızın çoğalacağına işarettir.

Fakat bu mülk maada meşru yollardan dahi kazanılabilir.

Bir ağaca, iplik ile köpek bağladığınızı görmeniz işlerinizin bozulmasına, bir direğe bağlamak, darlık çekmeye ve macerasız yoldan dünyalık kazanma girişimlerinin incitici sonuçlanacağına işaret kırat.

Bağış paketi angaje etmek herkesten saklayacağınız tıpkısı molekül yapacağınıza delildir.

Rüya tabirleri ile ilgili genel yorumları sitemizde detaylı olarak yer vereceğiz. Kadın sitemizde rüya ve astroloji ile ilgili konulara 2015 yılı ikinci çeyreğinde yoğun bir içerik ile sizlere daha yararlı bilgiler aktaracağız.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al