Rüyada Acı Duymak

Rüyada Acı Duymak

Varlık ve afiyete yorumlanan bu imge aşağı tartışmalara bile tabir olunur. Rüyada dokunaklı hissettiyseniz, boşu boşunuza canınızı sıkacağınızı gösterir. Bu acıyı hisseden başka biri ise çözme ve hareketlerinizin makul olmadığını ifade ölçü. Rüyanızda dokunaklı sezmek, hayat ve mutluluğu simgelemektedir. Başkasının dokunaklı duyduğunu gördüyseniz, düşmanlık yaşadığınız birinden bozukluk dilemelisiniz çünkü kavisli olan sizsiniz. Başınızın ağrıdığını ve […]

Varlık ve afiyete yorumlanan bu imge aşağı tartışmalara bile tabir olunur.

Rüyada dokunaklı hissettiyseniz, boşu boşunuza canınızı sıkacağınızı gösterir.

Bu acıyı hisseden başka biri ise çözme ve hareketlerinizin makul olmadığını ifade ölçü. Rüyanızda dokunaklı sezmek, hayat ve mutluluğu simgelemektedir.

Başkasının dokunaklı duyduğunu gördüyseniz, düşmanlık yaşadığınız birinden bozukluk dilemelisiniz çünkü kavisli olan sizsiniz. Başınızın ağrıdığını ve canınızın acıdığını gördüyseniz, herhangi bir şeyi herkese anlatmamanız gerektiğine yorumlanır ferdî sorunlarınızın size özel kalması gerektiğini rapor ölçü.

Rüyada çekilen diş acısı, sevineceğiniz vukuf alacağınıza delalettir. Kişi kendinizi acıttığınızı görmeniz aileniz tarafından eleştiri alacağınıza yada kinayeli konuşmalarına tabidir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al