Rusya Moda Haftası 2012-2013

Rusya Moda Haftası 2012-2013

2012-2013 Sonbahar-Kış Moda Haftası Mercedes-Benz Fashion Week Russia tarafından Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlendi. Moskova Kızıl meydanda TSUM Alışveriş Merkezi’nde; Britney Spears, Kate Hudson ve Kim Kardashian gibi ünlü isimlerle çalışmış olan Amerikalı tasarımcı Von Vonni‘nin 24’üncü sezonun açılışını yaptığı Mercedes Rusya Moda Haftası’nın ilk günü Rus tasarımcı Slava Zaytsev’e adandı. Moskova’daki ’Crowne Plaza Oteli’nde gerçekleştirilen […]

2012-2013 Sonbahar-Kış Moda Haftası Mercedes-Benz Fashion Week Russia tarafından Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlendi.

Moskova Kızıl meydanda TSUM Alışveriş Merkezi’nde; Britney Spears, Kate Hudson ve Kim Kardashian gibi ünlü isimlerle çalışmış olan Amerikalı tasarımcı Von Vonni‘nin 24’üncü sezonun açılışını yaptığı Mercedes Rusya Moda Haftası’nın ilk günü Rus tasarımcı Slava Zaytsev’e adandı. Moskova’daki ’Crowne Plaza Oteli’nde gerçekleştirilen ve 25 Mart tarihine kadar devam edecek, Rusya Moda Haftası’nda tasarımcılıkta 50’nci yılını da kutlayan Zaytsev, ’Çağrışım’ adını taşıyan defile gösterisi sundu.

Açılışa Rus sinema ve sanat dünyasından çok sayıda ünlünün yanı sıra birçok tasarımcı ve basın mensubu da katıldı.

Moda haftasına Rusya, İngiltere, Polonya, Portekiz ,Peru gibi ülkelerden tasarımcılar defile düzenlerken bu yıl ilk defa Türkiye’den de Adil Işık ADL markası ile Cengiz Abazoğlu’nun “1950” koleksiyonu ile moda Rusya Moda Haftası’nda boy gösterecek. Abazoğlu’nun defilesi 23 Mart tarihinde saat 18.00’de gerçekleştirilecek.

Kaynak : Milliyet

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al