Rose Altın Kadınların Yeni Gözdesi Oldu

Rose Altın Kadınların Yeni Gözdesi Oldu

Dünya takı modasında en gözde vekadınları etkileyen en romantik altın takı aksesuarı Rose Altın, diğer adıyle pembe veya kırmızı altın, son senelerin en çok beğenilen ve tercih edilen modelleri arasında yerini aldı.  Sarı altın ve bakırın karışımı ile elde edilen bu özel altın, ilk olarak Rusya’da popülerleştiği için bir dönem “Rus Altını” olarak anılıyor. Beyaz […]

Dünya takı modasında en gözde vekadınları etkileyen en romantik altın takı aksesuarı Rose Altın, diğer adıyle pembe veya kırmızı altın, son senelerin en çok beğenilen ve tercih edilen modelleri arasında yerini aldı. 

Sarı altın ve bakırın karışımı ile elde edilen bu özel altın, ilk olarak Rusya’da popülerleştiği için bir dönem “Rus Altını” olarak anılıyor.

Beyaz tenli slav kadınlarının gözdesi, eskiden olduğu gibi şimdide rose altın olarak biliniyor.

Romantik ve parlak görüntüsü nedeniyle özellikle elmas mücevherler rose altın ile bütünleşmiş şekilde tasarlanıyor.

Farklı olmayı seven gelin adayları, artık evlilik için ilk adım olan tektaşlarda da rose altından vazgeçemiyor.

Evliliğin sembolü olan alyanslarda ise, rose altın tasarımlar yeni trend olarak alıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor.

2014 Yılı Mücevher ile ilgili yeni trendler şöyle;

2014’te de pembe altının yükselişi devam ediyor. Ağırlıklı olarak beyaz altın ile pırlanta, pembe altın ile ise yuvarlak kesim pırlanta ve pembe safir beraber kullanılıyor.

Bunun yanı sıra, mine ve oniks gibi mücevher işçiliği gerektiren malzemelerin kullanımı göze çarpıyor.

Kadınların gizli hazinesi olan mücevher kutusu içerisinde yer alan bu özel modeller sitemizde farklı tasarım ve çizgileri ile Rose Altın ve Rose Altın ile işlenmiş pırlanta yüzük ve Alyans modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor