Rihanna yeniden Türkiye’ye geliyor

Rihanna yeniden Türkiye’ye geliyor

Rihanna, önümüzdeki yıl Türkiye’ye geliyor. Ünlü şarkıcı, 2015 turnesi kapsamında temmuz ayında İstanbul’da olacak. Barbadoslu şarkıcı Rihanna, 2007, 2010 ve 2013’teki turneleri kapsamında geldiği İstanbul’u 2015 turne programında da pas geçmedi. Sanatçının gelecek yıl temmuz ayında İstanbul’da olması planlanıyor. Ünlü yıldızın önceki üç konserin çok coşkulu geçmesini nedeniyle İstanbul’u programa özel olarak eklettiği ileri sürüldü. […]

Rihanna, önümüzdeki yıl Türkiye’ye geliyor. Ünlü şarkıcı, 2015 turnesi kapsamında temmuz ayında İstanbul’da olacak.

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, 2007, 2010 ve 2013’teki turneleri kapsamında geldiği İstanbul’u 2015 turne programında da pas geçmedi. Sanatçının gelecek yıl temmuz ayında İstanbul’da olması planlanıyor.

Ünlü yıldızın önceki üç konserin çok coşkulu geçmesini nedeniyle İstanbul’u programa özel olarak eklettiği ileri sürüldü.

 Kariyer Başlangıcı ;

İlkokulda katıldığı müzik yarışmasında 1. olarak Jay-Z ile tanıştı ve böylece keşfedilmiş oldu. Daha sonra 2003 sonlarında ortak arkadaş vasıtasıyla prodüktör Evan Rogers ile tanıştı. Bir tatilde Rihanna, grubuyla birlikte Evan Rogers’ın karşısında dans edip şarkı söyledi.

Gruptan sadece Rihanna beğenildi ve albüm çalışmaları için annesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Rogers’ın rehberliğinde kaydedilen demo kasetler ile kariyerine başladı. 

Ekimde MorIssey kasımda Jack WhIte İstanbul, sonbaharda da iki dev ismi ağırlayacak.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Son albümünde “İstanbul” adlı bir şarkıya yer veren Morissey, hayranlarıyla ekim ayında buluşacak. 7 Kasım’da ise müzisyen, oyuncu, yapımcı ve yönetmen Jack White, konser için ülkemize gelecek.

Ünlü yıldızın Twitter Hesabı : https://twitter.com/rihanna

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al