RepHair Saç Dökülmesine Karşı Losyon ve Şampuan

RepHair Saç Dökülmesine Karşı Losyon ve Şampuan

Saç dökülmesine karşı 2014 yılının en çok konuşulan Saç dökülmesini önleyici losyon RepHair satışa sunuldu. Haber siteleri ve internet sitelerinde yapılan reklam ve tanıtımlar ürünün yoğun olarak talep göreceğine işaret ediyor. Peki Ne kadar etkili? Gerçekten RapHair saç dökülmesini önlüyor mu? RepHair özelliği nedir? İçerisinde Neler var? RepHair kullananlar ne kadar memnun? Bu ve buna benzer […]

Saç dökülmesine karşı 2014 yılının en çok konuşulan Saç dökülmesini önleyici losyon RepHair satışa sunuldu.

Haber siteleri ve internet sitelerinde yapılan reklam ve tanıtımlar ürünün yoğun olarak talep göreceğine işaret ediyor. Peki Ne kadar etkili? Gerçekten RapHair saç dökülmesini önlüyor mu? RepHair özelliği nedir? İçerisinde Neler var? RepHair kullananlar ne kadar memnun?

Bu ve buna benzer soruları konuda sizler için cevap vereceğiz ve konu altında RepHair kullananlar ile ilgili yorumları açarak kullananların görüş ve düşüncelerini tarafsız olarak sizler için paylaşacağız.

Öncelikle RepHair içerisinde Bulunan HSOR Enzimleri Nedir? 

RepHair içerisinde bulunan HSOR enzimleri, Capigen ve Saw Palmetto bileşenler ile saç köklerine gerekli vitamin ve minerallerin aktarımını sağlayan ürün, zayıf saç köklerini güçlendirerek daha sağlıklı çıkmalarını sağlamaya yardımcı olduğu belirtilmektedir.

Bununla birlikte özellikle ölmemiş saç foliküllerinde de etkili olan Rephair folekülleri güçlendirerek saç tellerinde %55’lik bir artış sağlar. Bu şekilde saç telleri kalınlaşır, canlanır, hacim ve direnç kazanır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Rephair Saç çıkarmaya yardımcı Losyon etkili ve yoğun özelliği ile dökülen saçları onarmakta, dolgunlaştırmakta ve saç tellerinize derinlemesine nüfuz ederek yeni saç tellerinin oluşmasına büyük katkı sağlamaktadır.

RepHair Üreticisi ve Satış Firma Yetkilileri Etkili Sonuç için 3 Aylık Kullanım Öneriyor

Sebebine de yer vererek ürünün başarılı bir sonuca ulaştırması için saç yapısında ki faktörleri değerlendiren firma, saçın 3 evreden oluştuğunu belirterek, bu sürecin saç telinin gelişimini, canlılığını ve parlaklığını ortaya çıkardığı dönemler olduğunu ifade ederek saçın gerileme döneminin de 3 hafta olduğunu işaret ediyor.

rephair-sampuan-ve-sac-bakimi

Bu dönemde saç telinin uzaması durur, parlaklığını ve duruşunu yitirir.

Dinlenme dönemi ise 3 ay sürer. Saç kökünden ayrılır ve düşer. Bu saç telinin ayrıldığı yerden yeni bir saç çıkar ve yeni bir döngünün başlayacağı işareti verilir.

Gerileme döneminden saç tekrar yenilenme dönemine geçerek yine hücre bölünmesiyle yeni bir saç teli oluşumu başlar.

Telogen adı verilen bu dönemde Rephair, saç teli kaybının %80 önüne geçer. Anagen dönemde yani büyüme aşamasında ise %79’luk bir artış sağladığı için saçlarınızın yeni haline sahip olursunuz. Saçın yenilenme döngüsü nedeniyle saç bakım ürünü, mutlaka 3 ay kullanılmalıdır.

Saç Çıkarmaya Yardımcı Şampuan ve Losyon Kullanımı

Rephair Şampuanı ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın. Şampuanı saçınızda bir iki dakika beklettikten sonra saçınızı durulayın.

Daha etkili sonuç alabilmek için düzenli kullanım ve Rephair Losyon ile Serum ürünlerinin de kullanılması tavsiye edilir. Şampuan günlük kullanıma uygundur.

Rephair losyonu temiz saç derisine püskürtüp parmaklarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayın. Uygulamadan sonra saçınızı durulamayın. Günlük kullanıma uygundur. Daha etkili sonuç alabilmek için düzenli kullanım ve Rephair Şampuan ile Rephair Serum ürünlerinin de kullanılması tavsiye edilir. Gözlerle temas etmesi halinde, gözlerinizi bol su ile yıkayınız.

Yapılan klinik çalışmalarda ürün kullanımı ile birlikte ilk 8. haftada anagen (saçın büyüme evresi) saçlarda belirgin derecede bir artışın oluştuğu telogen (saç veya kıl gelişiminde dinlenme evresi) saç sayısında ise bir azalma olduğu kanıtlanmıştır.

Flakonun emniyet şeridini açınız, kapağa sıkıca basarak içindeki tozun sıvıya geçmesini sağlayınız. Sıkıca çalkalayınız. Flakonun kapağını çıkartıp kutunun içinde gelen plastik aplikatörü flakona takınız, serumu açılmanın yoğun olduğu bölgelere saç derisine parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. Saçlarınızı durulamayınız. Aplikatörü ve ellerinizi duru su ile yıkayınız.

Resmi Satış Fiyatı 59 TL olan ürün saç dökülmesine karşı losyon için önerilen Kutu adeti 3 ve şampuan ile birlikte kullanılmasıdır. Şampuan resmi satış fiyatı ise 33 TL ‘dir. 2 ve üzeri alımlarda kargo ücretsiz olup seçkin eczanelerde de satışa yer verilmiştir.

RepHair ile ilgili yorum, öneri ve eleştirilerinizi konu altında bizlere iletebilirsiniz.

rephair-sac-cikarma-losyonu

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar bu ürünü satanlar tamamen dolandırıcıdır bırakın yeni saçlarınızın çıkmasını , kafada kalan 3-5 tel saçınızı bile döküyor 3 ay kullandım kullanmadan önce daha gürfü saçlarm kesinlikle boşa para vermemenizi öneriyorum . Serum , losyon , şampuanla olacak iş değil .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al