Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Reklam

Reklam Kriterlerimiz ;

Google İnternet Reklam Danışmanlığı
Google ve Sosyal Medya Uzmanı

kadin-info-reklam

 

Neden Kadin.info

% 95’i bayan ziyaretçilerin yer aldığı sitemizde aylık ortalama 100 bin sayfa gösterimi mevcuttur. Bu doğrultuda hedef kitleyi en uygun şekilde ele alarak size en doğru çözümleri sunmanın avantajını yaşatıyoruz.

 

Kriterlerimiz ;

Doğru ürün ve hizmet modeli belirlenmiş olması ve bu ürün ve hizmetin devamlılığı garanti kapsamında olması önceliğimizdir. Tüketiciye katma değer katan ve başarılı sonuçlara ulaşmış ürün ve hizmetlerin yer alması reklam kriterlerimizin vizyonunu oluşturmaktadır.

  • Marka koruması kapsamında reklamı verilen ürünün yetkilisi olduğunu doğrulayan belgeler tarafımıza iletilmelidir.
  • Sahte & Taklit ürünlere karşı ürünlerin orjinal olduğunu doğrulayan resmi belgeler aynı şekilde belirtilmiş olması gerekmektedir.
  • Tüketiciyi yanıltan, ürün ya da hizmet içeriği gizlenmiş reklam ya da kampanya kapsamında yer alacak tüm sponsorluklar tamamen reklam kriterlerimizin dışında tutulmaktadır.
  • Reklam Kriterleri doğrultusunda başlatılan reklam bannerları, kampanya ya da sponsorluk içeriği (Web Sitesi, Ürün, Hizmetler) değiştirilemez.
  • Sitemizde yer Alan Google Reklamları, Google Reklam Politikaları doğrultusunda yayında yer almaktadır.
  • Tarım Bakanlığı ve ya Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanan ürün ve ürün de adı geçen kimyevi bileşenlerin oluşturduğu tüm ürün grupları reklam kriterlerimizin dışında tutulmaktadır.
  • Her türlü Cinsel Ürünler kriterlerimizin dışındadır.
  • Sitemizde yer alacak banner ya da meteryaller hiç bir suretle Kadını Obje olarak lanse edilmeyecek ya da çıplaklık unsuru teşkil edilmeyecektir.
  • Şans Oyunları, Bahis vb. site ya da oluşumlar reklamcılık kriterlerimizin dışında tutulmaktadır.

 

Yukarıda yer verilen tüm maddeler Kadin.info Reklamcılık Kriterlerini Oluşturmaktadır.

Bunların dışında kriterlerimize uygun olan her türlü sponsorluk ve Banner çalışmaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sponsorluk ile ilgili Projeleriniz Google Seo Uzmanı Yusuf ŞAHİN tarafından, hedef odaklı şekilde en doğru pazarlama stratejisi oluşturularak hazırlanacaktır.

 

Volkan KOÇ
İnternet Reklamcılık Pazarlama Uzmanı

info@kadin.info

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2017 Kadın ve Kadınlara Dair Tüm Güzellikler Seo by Data İstanbul