Recep İvedik 4’ün Fragmanı

Recep İvedik 4’ün Fragmanı

Şahan Gökbakar’ın başrölünde oynadığı ve 2008 yılında vizyona girdiği Recep İvedik filminin 4’üncüsünün fragmanı bugün takipçileri ile buluştu. Filmin birincisi vizyona girdiği ilk üç günde 791.536 kişi tarafından izlenen Recep İvedik, Türkiye’de ilk 3 gününde en çok izlenen filmler sıralamasında ikinci sıraya yerleşmişti. Sinema izleyicisinin merakla beklediği Recep İvedik 4, 21 Şubat 2014’tan itibariyle beyazperde ile […]

Şahan Gökbakar’ın başrölünde oynadığı ve 2008 yılında vizyona girdiği Recep İvedik filminin 4’üncüsünün fragmanı bugün takipçileri ile buluştu. Filmin birincisi vizyona girdiği ilk üç günde 791.536 kişi tarafından izlenen Recep İvedik, Türkiye’de ilk 3 gününde en çok izlenen filmler sıralamasında ikinci sıraya yerleşmişti.

Sinema izleyicisinin merakla beklediği Recep İvedik 4, 21 Şubat 2014’tan itibariyle beyazperde ile buluşuyor. Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı Recep İvedik 4’ün çekimleri İstanbul ve Maldivler’de tamamlandı.

Çekimleri dört hafta süren filmin 20 günlük kısmı Maldivler’de gerçekleştirildi.

Çamaşırhane Film’in yapımcılığında vizyona girecek Recep İvedik 4’te birbirinden komik ve eğlenceli sahneler yer alıyor.

İvedik’in İstanbul’da başlayan ve Maldivlerde ısssız bir adada katılacağı yarışmalardaki maceralarına kadar uzanan filmin fragmanını Şahan Gökbakar Twitter adresinden takipçileriyle ilk kez paylaştı.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor