Pore Cleaner Etkisi ve Kullanıcı Yorumları

Pore Cleaner Etkisi ve Kullanıcı Yorumları

Pore Cleaner Sivilce, akne ve cilt lekelerine karşı geliştirilmiş ve etkili olan ve mikro vakum teknolojisiyle kullanılan cilt bakım kitidir.

Sivilce, akne ve cilt lekelerine karşı geliştirilmiş ve etkili olan ve mikro vakum teknolojisiyle kullanılan cilt bakım kitidir. Avrupa’da 2016 yılında ödül almış olan ve etkili sonucu sayesinde cilt sorunu yaşayanların ilk tercihi haline gelmiştir. Oldukça kolay kullanımı ile de oldukça etkili sonuç vermektedir.

Avrupa’da oldukça kullanılan ve popüler hale gelen ürün, Türkiye’de de satışa sunulmaya başlamaktadır. Profesyonel şekilde cilt bakımı yapılmasını yardımcı olan kit farklı işlemler yapılmasına gerek kalmadan etkili sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır.

Pore Cleaner Yorum

Nasıl Kullanılır?

Ürün vakum teknolojisi ile ciltteki sorunların çözülmesini yardımcı olmaktadır. Cildinizi uygulayacağınız ürün sayesinde vakum sistemi ciltteki toksinlerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede cildin daha pürüzsüz hale gelmesini sağlamaktadır. Cildinizde gün içerisinde dış etkenler ve bunun yanı sıra makyaj gibi pek çok farklı nedenden dolayı toksin birikimi oluşmaktadır.

Toksinler yıkama işlemi ya da kremler ile oldukça az bir oranda yok edilmektedir. Vakum terapisi bu konuda toksinlerin emilerek yok edilmesini sağlayacak bir sisteme sahiptir. Pore Cleaner ciltteki toksinlerin emilerek yok edilmesine yardımcı olmaktadır. Ürünü cildinize uygulayarak vakum ile ciltteki toksinleri çekmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay kullanımı ile isteyen herkesin kullanabileceği bir üründür.

Kullanıma başlamadan önce nemlendirici krem kullanmanız etkiyi arttıracaktır.

Tek bir kalem pil ile çalışan Pore Cleaner, diğer şarjlı cihazlar kadar etkili olmayacağını hatırlatmak istiyoruz. Tek pil ile çalıştığı için 1.2 V güce sahip olup, çıkış gücü yani emme gücü 4 V desteklemektedir. Pil tam bitmese bile 5 dakikalık kullanımda pili bitirdiği ve cihazın verimini azaltığı bir gerçektir. Müşteriler maalesef şarjlı cihazlarla bu ürünü karıştırdığı ya da beklenti içine girdiğinden aynı etkiyi aramaktadır. 

Pore Cleaner Faydaları

Ürünün kullanıcılar açısından sağlamış olduğu pek çok faydası bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle herhangi bir yan etkisi olmadan kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Oldukça kolay kullanım sağlamaktadır.

Ciltteki toksinlerin emilimine yardımcı olmaktadır.

Kötü yağ bezelerinin temizlenmesine yardımcı olmaktadır.

Siyah nokta oluşumunu önler.

Ciltte bulunan tüm zararlı organizmaların temizlenmesini yardımcı olur ve cilt hastalıklarına karşı direnç sağlar.

Pore Cleaner Kullanıcı Yorumları

Pore Cleaner ürün ile ilgili memnuniyet, eleştiri, şikayet ve değerlendirmelerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemli olun, değerlendirmeleriniz tarafsız olarak kadın sitemizde özel olarak yayınlanacaktır.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor