Pazarlama Bilimdir – Kitap Tavsiyesi

Pazarlama Bilimdir – Kitap Tavsiyesi

Pazarlama Sanat Değil Bilidir Kitabı ile farklı özel bir çalışma ile Dinç Tayanç tarafından Türkçe’ye çevrilmesi ile Satış ve Pazarlama ile ilgilenenlere büyük ışık tutacağını düşünüyoruz. Kişisel Gelişim kitapları yanı sıra iş dünyasını içinde barındıran biyografi türü kitaplar mutlaka okunması gereken ilk kitaplar listesinde yerini almalıdır. Bu noktada Pazarlama ile ilgili kitapların, pazarlama ile ilgili […]

Pazarlama Sanat Değil Bilidir Kitabı ile farklı özel bir çalışma ile Dinç Tayanç tarafından Türkçe’ye çevrilmesi ile Satış ve Pazarlama ile ilgilenenlere büyük ışık tutacağını düşünüyoruz.

Kişisel Gelişim kitapları yanı sıra iş dünyasını içinde barındıran biyografi türü kitaplar mutlaka okunması gereken ilk kitaplar listesinde yerini almalıdır. Bu noktada Pazarlama ile ilgili kitapların, pazarlama ile ilgili meslek sahibi kişilerin olmazsa olmazı Pazarlama Stratejileri ve ilgili örnekleri bu kitapta bulabileceksiniz.

Time dergisi tarafından 20. yüzyılın en büyük üç satışçısından biri olarak gösterilen, Coca-Cola’nın eski ve efsanevi pazarlama şefi Sergio Zyman, Bildiğimiz Pazarlamanın Sonu adlı kitabında geleneksel pazarlamanın öldüğünü ilan etmişti.

Zyman Marketing Group’un iki üst düzey yöneticisi Dave Sutton ve Tom Klein tarafından kaleme alınan bu kitap, Sergio Zyman’ın Bildiğimiz Pazarlamanın Sonu’nda ortaya koyduğu ilkeleri ete kemiğe büründürüyor.

Yazarlar pazarlama dünyasının yeni koşullarında ayakta kalmak ve şirketlerinin pazarlama performansını artırmak isteyenlere pratikte defalarca sınanmış ve gücü tescil edilmiş bilimsel yöntemler sunuyor.

Dave Sutton’ın “Pazarlama Sanat Değil Bilimdir” kitabını  indirimli olarak alabilirsiniz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Pazarlama ilkelerini felsefi açıdan etkili bir şekilde sunan Dave Sutton’ın bu alanda ilgilenen ve ticari hayatın içinde olan herkesin mutlaka okumasını tavsiye ettiğimiz kitaplar arasında yerini almaktadır.

Kitap Barkodu : 9799756347828
Ölçüler : 145-215 – Sayfa : 237  –  Basıldığı Yer : İstanbul
Çeviren : Dinç Tayanç – Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2. Hamur  –  Kitabın Dili : Türkçe

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al