Pastel Rengi Saç Modelleri

Pastel Rengi Saç Modelleri

Son zamanlarda oldukça moda olan pastel rengi değişik tonlardaki saç modelleri, özellikle de saç rengi açtırarak yapıldığı için, daha açık tonlarda saça sahip bayanlar için büyük bir avantaj olarak kabul edilebilir. Koyu tonlarda saç rengi olan bayanlar ise saç rengini açtırarak uygulamalı veya uygulatmalıdır yoksa boya etkisini göstermeyecektir ve rengi çok sönük görünecektir ya da […]

Son zamanlarda oldukça moda olan pastel rengi değişik tonlardaki saç modelleri, özellikle de saç rengi açtırarak yapıldığı için, daha açık tonlarda saça sahip bayanlar için büyük bir avantaj olarak kabul edilebilir.

Koyu tonlarda saç rengi olan bayanlar ise saç rengini açtırarak uygulamalı veya uygulatmalıdır yoksa boya etkisini göstermeyecektir ve rengi çok sönük görünecektir ya da boyanın ve saçın rengine bağlı olarak hiç göstermeyecektir.

Saç Rengi Modelleri için Tüyolar

Son dönemlerde ise bayanlarda ve erkeklerde moda olan gri saç rengi, oldukça modern ve tarz dururken, kullanması da zor bir renktir. Özellikle alt renginiz sarı çıkıyor ise, sizi biraz uğraştırabilir. Diplerinizi siyah bıraktıysanız ve dipleriniz zaten siyah çıkıyorsa, bu sorun olmayacaktır fakat sarı saç yeniden çıktıkça kendini belli edecektir.

Mor, mavi, pembe, yeşil, kızılın tonları, gri, renkli ombre gibi boyalar uygulattığınız ya da kendiniz uyguladığınız zaman rengi orijinal saç renginizden oldukça farklı bir tonda olduğu için çok sık boyamanız veya çok sık boyatmanız gerekecektir.

Ayrıca boya aktığı zaman da alttan çıkacak olan açtırılmış saç renginiz kendini zamanla belli edecek ve görüntü sizi pek memnun etmeyecektir.

Bu sebeple sıkça boyatmanız gerekeceği için bu saç renkleri sizi yorabilir ve çok fazla paraya mal olabilir. Pastel rengi saç modelleri hakkında düşünmeden önce bunları göz önünde bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

 

pastel-rengi-sac-modelleri-2017-bayan
2017 Model Pastel REngi Saç Modelleri

Pastel rengi saç modelleri, saç boyama gibi konuyu kadın sitemizde sizler için yer verdik. Bu noktada düşünce ve önerilerinizi konu altında bulunan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

pastel-rengi-sac-modelleri-2017-kadin
2017 Model Pastel REngi Gelin Saç Modelleri
pastel-rengi-sac-modelleri-moda-2017
2017 Model Pastel REngi Farklı Tarz Saç Modelleri
pastel-rengi-sac-modelleri-moda-2017-kadin
2017 Model Pastel Renkli Kadın Saç Modelleri

 

Kadın sitemizde 2017 saç modelleri konuları da ayrıca işlenecek olup, yeni trend saç modelleri, renk ve tarzını Saç Bakımı kategorisinde yer verilecektir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al