Partnerinizle Haftasonlarınızı Değerlendirin

Partnerinizle Haftasonlarınızı Değerlendirin

Çalışan çiftler bütün haftanın yorgunluğuyla dinlenmek isterler ama ilişkilerinde problemlerin oluşmasına neden olabilirler.

Çalışan insanların en büyük sorunlarından biridir meşgul olmak. Özelliklede çiftlerin en büyük sorunlarının başında birbirlerine zaman ayıramamak gelmektedir. Çalışan çiftler bütün haftanın yorgunluğuyla dinlenmek isterler ama ilişkilerinde problemlerin oluşmasına neden olabilirler.

Bundan dolayı da haftasonlarınızı hem dinlenerek, hem eğlenerek hem de kaliteli zaman geçirerek değerlendirebilirsiniz. Bunun için sizlere bu yazımızda bir çok önerilerde bulunacağız. Sizlerin de rutine giren bir ilişkiniz varsa tek yapmanız gereken bu yazımızı okumak ve sizler için hazırladığımız önerilerimizi yerine getirmektir. Şimdi partnerinizle haftasonları yapabileceğiniz planlarınızı sıralamaya başlayalım.

Sinema Keyfi

Evet yanlış okumadınız sinema… Şimdi duyar gibiyiz sinemamı bu mu yani öneriniz diyeceksiniz. Ancak araştırmalara göre çiftlerin en verimli zaman geçirdikleri ve birbirlerine en yakın oldukları zamanın film izlerken geçirildiği ortaya çıkmıştır. Ayrıca sevdiğiniz ya da merak ettiğiniz bir filmi evinizde ayaklarınızı uzatarak da izleyebilirsiniz. Bu sizin hem yakınlaşmanızı muhabbet etmenizi hem de partnerinizle haftasonunu beraber keyifli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Oyun Oynayın…

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Eğer ki haftasonu geç uyandıysanız yorgunlukla ilgili bir probleminiz yoksa kesinlikle partnerinizle dışarı çıkarak çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Özellikle sonuna bir iddia koyacağınız oyunlar heyecan yaratacaktır. Örneğin bowling, tavla gibi oyunlar oynayabilir ya da arkadaş çevrenizle takılmaktan hoşlanıyorsanız da gruplar şeklinde oynanacak oyunları tercih edebilirsiniz.

Yürüyüş Yapın…

Beraber el ele 1-2 saatlik yapacağınız yürüyüşler sizin mükemmel bir şekilde yakınlaşmanızı sağlayacak ve ilişkinize yeni bir boyut kazandıracaktır. Hem tüm hafta boyunca kapalı alanlarda çalışmış olmanın stresini atmanızı sağlayacak hem de partnerinizle sıcacık zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Bizden size bir tavsiye daha kesinlikle yürüyüş yaptıktan sonra partnerinize bir tatlı ısmarlamayı ve ona aşk sözcükleri söylemeyi unutmayın. Bu partnerinizin size yakınlaşmasını ve duygularının alevlenmesini sağlayacaktır.

Yemek Hazırlayın

En zevkli etkinliklerin başında birlikte yapacağınız mükemmel lezzetler gelebilir. Mutfakta geçireceğiniz zaman ve birlikte hazırladığınız yemeği yemek size bütün etkinliklerden daha iyi gelebilir. Masanızı hazırlarken mumlar ve çiçekler koymayı unutmayın. Göz göze yemeğinizi yerken sürekli muhabbet etmeyi ihmal etmeyin.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al