Otomobil Firmaları’nın Büyük Eylül fırsatları

Otomobil Firmaları’nın Büyük Eylül fırsatları

Otomobil fiyatlarının döviz kurları ve ÖTV ‘ deki artış nedeniyle  geçen yıllara göre düşüş yaşadığı , firmaların bu yıl büyük bir oranla satış yapamadığı , 2014  Eylül Ayını fırsat ayı olarak değerlendirip , ödeme koşullarını daha cazip hale getirmek için uğraşan firmalar ;  Eylül ayı için hazırladıkları indirimleri sunuşa hazırladı. 399 liradan başlayan taksit, 5 bin […]

Otomobil fiyatlarının döviz kurları ve ÖTV ‘ deki artış nedeniyle  geçen yıllara göre düşüş yaşadığı , firmaların bu yıl büyük bir oranla satış yapamadığı , 2014  Eylül Ayını fırsat ayı olarak değerlendirip , ödeme koşullarını daha cazip hale getirmek için uğraşan firmalar ;  Eylül ayı için hazırladıkları indirimleri sunuşa hazırladı.

399 liradan başlayan taksit, 5 bin liraya varan indirim, 4 yıla kadar vade, 20 aya kadar sıfır faiz, 2 bin liraya varan nakit alım indirimi, 1.500 liraya varan takas indirimi ve kredi tutarı ve vade gözetmeksizin sabit faiz gibi fırsatlar sunuyor.

kadin.info ailesi olarak hazırladığımız  sitemizin Otomotiv bölümünde konuyla alakalı bilgileri alabilirsiniz. Bu firmaların  otomobillerde ne kadar düşüş yaptığı , fiyatların nasıl olduğu hakkında bilgi araştırarak , sizinde  fikirlerinize sunmak istedik.

işte o Firmalar dan Bazıları ;

FIAT: Punto’yu 35 bin 980, Panda’yı 33 bin 400, Linea’yı 36 bin 800 liradan başlayan fiyatlardan satıyor. Bu aya özel tüm Fiat otomobillerde yüzde 0,89 faiz, 36 bin lira, 36 ay vadeyle kredi kullandırılıyor.

HYUNDAI: i30, Accent Blue ve Elantra’yı 30 bin liraya 30 ay, yüzde 0,65 faiz koşullarıyla müşterilerine sunan Hyundai, i30’u 56 bin 200 lira, Accent Blue’yu 44 bin 850 lira ve Elantra 57 bin 850 liradan başlayan fiyatlarla satıyor. i20 ise 20 bin liraya 20 ay sıfır faiz oranı ve 35 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

PEUGEOT: 208, 2008 ve ticari araçları Partner Tepee, Bipper Tepee için eylül ayına özel kredi tutarı ve vade gözetmeksizin yüzde 0,85 sabit faizli kredi fırsatı sunuyor. Partner Tepee 46 bin 100, Bipper Tepee ise 39 bin 100 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

RENAULT: ‘Renault Plan ’ ile kiralar gibi klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı sunan firma, eylül boyunca Clio’yu 399 lira, Megane HB’yi 499 liradan başlayan taksitlerle satıyor. Nakit alımlarda ise 4 bin liraya varan nakit alım desteği var.

TOYATA: Corollayı  49 bin 950, Auris’i de 47 bin 450 liradan başlayan fiyatlardan satışa sunarken müşteriler yüzde 0,99 faizli kredi imkanlarından yararlandırılıyor. Firma ayrıca Auris, RAV4 ve Verso modellerinde 5 bin liraya varan indirim sağlıyor.

VOLKSWAGEN: Tüm modellere farklı indirim ve fırsatların sunulduğu kampanyadan yararlanmak için Volkswagen Türkiye Facebook veya binekarac.vw.com.tr adresinden 30 Eylül’e kadar özel kampanya indirim kodu oluşturulması gerekiyor. Bazı modellerdeki sabit kur uygulaması da sürdürüyor.

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor