Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi

Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi

Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi ile doğal ve başarılı bir sonuç verebileceksiniz. Peki Nedir bu Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi ? Pembe Maske, Siyah Maske ve şimdi Orbisa… İçeriği ve etkileri ile daha başarılı sonuçlar veren bakanlık onaylı ürünleri tanıtmaya devam ediyor. Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi; Özellikle yüz bölgesinde güneşin, havanın […]

Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi ile doğal ve başarılı bir sonuç verebileceksiniz. Peki Nedir bu Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi ? Pembe Maske, Siyah Maske ve şimdi Orbisa… İçeriği ve etkileri ile daha başarılı sonuçlar veren bakanlık onaylı ürünleri tanıtmaya devam ediyor.

Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi; Özellikle yüz bölgesinde güneşin, havanın ve yağlanmanın etkisi ile farklı problemler meydana gelir. Cilt bakımında cildin hava almasını sağlayarak  ölü hücrelerden arındrılması gerekir.

Orbisa üzüm çekirdeği özlü cilt maskesi içeriğindeki üzüm çekirdeği ve allantoin bitki özleri sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırıp hava almasını sağlar.

Ciltte kırışık, leke, çil, siyah nokta ve kızarıklık gibi problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.

Besleyici, orarıcı, nemlendirici özelliği bulunan Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt kremi zengin içeriği ve hafifliği ile yaşlanma etkilerini azaltır, cildi derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm oluşturur.

Yaşlanmanın olumsuz etkilerini azaltır. Orbisa Üzüm Çekirdeği özlü cilt maskesi ile pürüzsüz, gergin ve elastiki bir cilt elde ederken, ince çizgi ve kırışıklıkları minimize edebilirsiniz.

Orbisa Üzüm Çekirdeği Özlü Cilt Maskesi Kullanımı

Orbisa üzüm çekirdeği özlü cilt maskesinden bir miktar alınarak çene kısmından yukarı doğru dairesel hareketler ile uygulanır. 15-20 dakika kuruması beklenir ve durulanır. Haftada 3 sefer uygulanılması önerilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. bu ürünü sivilcelerim için almıştım lokal olarak kullandım sivilcelerim kayboldu, aynı zamanda maske olarakta beğenerek kullanıyorum çok memnunum…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor