Online Satış Ortaklığı Sistemi (Affilite Marketing)

Online Satış Ortaklığı Sistemi (Affilite Marketing)

Satış Ortaklığı ile ilgili kariyer internet sitemizde satış ortaklığı nedir? Satış Ortaklığı sisteminde Online Pazarlama ve E-Ticaret siteleri hakkında genel bilgiler? Satış Ortaklığı yapan firmalar? Kazanç Yapısı vb. konulara detaylı olarak kendi alanında başlıklarda değerlendirerek yer vereceğiz. atış ortaklığı ile ilgili e-kitaplar bir çok internet sitesinde para kazanmanın yolları başlığında ücretli olarak satışı yapılmaktadır. Ancak […]

Satış Ortaklığı ile ilgili kariyer internet sitemizde satış ortaklığı nedir? Satış Ortaklığı sisteminde Online Pazarlama ve E-Ticaret siteleri hakkında genel bilgiler? Satış Ortaklığı yapan firmalar? Kazanç Yapısı vb. konulara detaylı olarak kendi alanında başlıklarda değerlendirerek yer vereceğiz.

atış ortaklığı ile ilgili e-kitaplar bir çok internet sitesinde para kazanmanın yolları başlığında ücretli olarak satışı yapılmaktadır. Ancak ek iş para kazanma ve ek gelir elde etmenin yollarını gerçekci sunan sitemizde tüm bu bilgileri ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunacak ve paylaşacağız.Satış Ortaklığı Sistemi Nedir? 

Bir kuruluşun ürün ve hizmetlerini kendinize açtığınız pazar üzerinden satışını yapmaya aracı olmanız münasebeti ile karşılığında aldığınız komisyon tutarı ile gerçekleşen bir yapı ile tanımlanabilir. Satış Ortaklığı sistemi son dönemlerde İnternet’in yaygınlaşması ve online alışverişin artması ile önem kazanmış ve sistemin güçlenmesini sağlamıştır.

Örnek vermek gerekirse;

A Firması Online olarak Ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.
Mevcut E-Ticaret sitesinde ki ürünleri B Kişi, A firmasının satış ortaklığı sistemine üye olarak ürünlerini kendi internet sitesinde ya da sosyal paylaşım profillerinde paylaşarak burada oluşturulan ortaklık sistem ürün kodunu eklemesi ile başlamış olur.

Gelen ziyaretçiler, B kişinin  tanıtmış olduğu ürünü inceleyerek o ürünü alması ile önceden belirlenmiş komisyonu hakedişi sağlanır. Böylece A Firması fazla reklam maliyeti harcamadan ürünü daha yaygın şekilde duyurur ve satışını gerçekleştirir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Peki Satış Ortaklığı Sistemi Güvenli midir?
Bu sorunun cevabı satış ortaklığı yaptığınız firma ile ilgili bir durumdur. Firma güvenli ve belirlenen komisyonu belirlenen tarihte ödemeyi gerçekleştiriyorsa satış ortaklığı güvenlidir? 

Son zamanlarda satış ortaklığı yapan bazı firmalar bu güveni sarsmış olsalar da, Türkiye’de satış ortaklığı yapan güvenli ve ciddi firmaların olduğunu bilmemiz gerekmektedir.  Satış Ortaklığı yapan firmaları detaylı olarak bir sonra ki yazılarımızda detaylı olarak yer vereceğiz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al