Ölümsüz Mücevher Tektaş Pırlanta Yüzük

Ölümsüz Mücevher Tektaş Pırlanta Yüzük

Ölümsüz mücevher tektaş pırlanta yüzük sahibi ile sonsuza dek yaşayacak kadar canlı ve değerlidir. Tektaş Pırlanta bir yüzüğü hangi kadın sevmez ki! Aşkı ifade etmenin en güzel yolu olan tektaş pırlanta ile sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz. Günümüzün en şık aynı zamanda moda olan zarif hediyelerinden biridir. Yaşamınızda birçok önemli gün için kullanılacak nadide bir yüzüktür. […]

Ölümsüz mücevher tektaş pırlanta yüzük sahibi ile sonsuza dek yaşayacak kadar canlı ve değerlidir. Tektaş Pırlanta bir yüzüğü hangi kadın sevmez ki!

Aşkı ifade etmenin en güzel yolu olan tektaş pırlanta ile sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz.

Günümüzün en şık aynı zamanda moda olan zarif hediyelerinden biridir. Yaşamınızda birçok önemli gün için kullanılacak nadide bir yüzüktür.

Ölümsüz Mücevherler

Ölümsüz bir tektaş pırlantanız olsun istiyorsanız eğer seçerken doğru hamle yapmak zorundasınız. Bu hamle yüzüğün hem teknik hem de yüzüğün estetiği bakımından dikkat edilmelidir. Tektaş Pırlanta seçerken nelere dikkat edilmelidir.

Kesim Şekline Göre Tektaş Pırlanta

Bir pırlantanın teknik özelliklerini Thales Pırlanta sitemizin blog alanında öğrenebilirsiniz. Bu özellikleri öğrendikten sonra pırlantanızın kesim şeklini beğenmeniz geliyor.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Öncelikle kesim yuvarlak mı, baget mi veya prenses mi olacağınıza karar verebilirsiniz. Tüm dünyanın en popüler tektaş pırlanta kesim modeli yuvarlık olanıdır.

Taş Dizlim Şekline Göre Pırlanta

Tektaş pırlanta yüzük modeli klasik olanı yüzüğün orta kısmında yer alan tek bir taş tasarımlı olanıdır. Bunun yanı sıra ortada yer alan büyük taşın iki tarafından sıralı küçük pırlantalar ile bezeli model son yılların en popüler tektaş pırlantaları arasında yer alıyor.

Thales Pırlanta Tek Taş Modelleri


Alyans ve Tektaş Pırlanta Uyumu

Alyans ve Tektaş pırlanta uyumu olması oldukça önemlidir. Tektaş pırlanta seçerken mutlaka alyansınız ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Günümüzde alyans ve tektaş pırlanta uyumuna bayanlar oldukça önem vermektedir. Sonsuza dek parmağınızda kalacak olan tektaş ve alyansınızı bir kere alacağınız için almadan önce ön araştırmanızı yapmalı alyansınıza göre tektaş pırlantanızı seçmelisiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al