Ofiste Çalışırken Kilo Verme Yöntemleri

Ofiste Çalışırken Kilo Verme Yöntemleri

Mesai saatlerinin çoğunu oturarak geçiren herkesin sorunu kilo almak ve öğle yemeği sebebi ile oluşan göbek durumu sebebi ile var olan fazla kiloları verememek ya da sıkı bir vücuda sahip olamamak. Kadin.info olarak size önereceğimiz egzersiz hareketleri, ofiste otururken rahatlıkla yapabileceğiniz cinsten. 1. hareket Karnınızı içeri çekerek oturun. Sol bacağınızı kalçanızla aynı hizaya gelinceye kadar kaldırın. Bu şekilde […]

Mesai saatlerinin çoğunu oturarak geçiren herkesin sorunu kilo almak ve öğle yemeği sebebi ile oluşan göbek durumu sebebi ile var olan fazla kiloları verememek ya da sıkı bir vücuda sahip olamamak.

Kadin.info olarak size önereceğimiz egzersiz hareketleri, ofiste otururken rahatlıkla yapabileceğiniz cinsten.

1. hareket

Karnınızı içeri çekerek oturun. Sol bacağınızı kalçanızla aynı hizaya gelinceye kadar kaldırın. Bu şekilde birkaç saniye bekleyin ve diğer bacağınıza geçin.

2. hareket

Karnınız içeride, sırtınız dik oturun. İçi dolu su şişesini sağ elinize alın ve kolunuzu omuz seviyesine kadar kaldırın. Birkaç saniye bu pozisyonda kaldıktan sonra hareketi diğer kolunuz için tekrarlayın.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

3. hareket

Sandalyenin ucuna oturup kollarınızı ileri uzatın. Sırtınızı dik tutun, karnınızı kasın. Bu şekilde gövdenizi yavaşça sandalyenin arkalığına doğru yaklaştırın. Bu pozisyonu birkaç saniye koruyun ve hareketi yapabildiğiniz kadar tekrarlayın.

4. hareket

Sandalyenizin ortasına bacaklarınızı birleştirerek oturun. Sandalyenin kenarlarından tutun, ayaklarınızı yerden kaldırın. Dik durmaya özen gösterin, gövdeniz öne eğilmeye çalışsa da siz hep dik oturun. Ayaklarınızı yerden kaldırmış vaziyette olabildiğince kalın ve hareketi tekrarlayın.

5. hareket

Ofiste bir egzersiz topu bulundurabilecekseniz ve bunun yadırganmayacağından eminseniz günde iki kez 30’ar dakika egzersiz topu üzerinde oturarak kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

Top üzerinde otururken bacaklarınızı sırayla birkaç saniyeliğine havada tutarak güç egzersizi yapabilirsiniz.

ofis-te-kilo-vermek-2

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al