Naomi Neoh Secret Garden 2014 Gelinlik Modelleri

Naomi Neoh Secret Garden 2014 Gelinlik Modelleri

Evlilik sezonu yaklaşırken 2014 yılı Gelinlik modelleri sergilenmeye başlarken, Ünlü gelinlik markaları arasında yerini alan Naomi Neoh Secret Garden 2014 Gelinlik koleksiyonu, gelin adaylarının beğenisine sundu.   Naomi Neoh Secret Garden 2014 Gelinlik koleksiyonu, 2015 Naomi Neoh gelinlik modelleri,Naomi Neoh secret garden gelinlik satış mağaza ve adresleri. Secret Garden 2014 Gelinlik koleksiyonu, düğün sezonunun başlamasıyla […]

Evlilik sezonu yaklaşırken 2014 yılı Gelinlik modelleri sergilenmeye başlarken, Ünlü gelinlik markaları arasında yerini alan Naomi Neoh Secret Garden 2014 Gelinlik koleksiyonu, gelin adaylarının beğenisine sundu.

 

Naomi Neoh Secret Garden 2014 Gelinlik koleksiyonu, 2015 Naomi Neoh gelinlik modelleri,Naomi Neoh secret garden gelinlik satış mağaza ve adresleri.

Secret Garden 2014 Gelinlik koleksiyonu, düğün sezonunun başlamasıyla gelin adaylarını oldukça heyecanlandırıyor.

Koleksiyona baktığımızda pullardan, paletlerden, taşlardan, tüylerden kabarık eteklerden uzak sade şıklığın ön planda olduğunu görüyoruz.

Gelinin simgesi olan masumiyet tamamen başarıyla yansıtılmış bu gelinlik modellerinde.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Koleksiyona baktığımızda gelinliklerin dantel ağırlıklı elbise tarzında olduğu görülmekte olan ve kendine özgü çizgilerin işlendiği Naomi Neoh secret Garden Gelinlik modelleri, gelin adaylarının hayallerine ilham olmayı başarıyor.

Bazı modellerde ise bel kısmında güller kullanılmış ve böylece yazın o sıcaklığı güzelliği yansıtılmış olmuş. Ayrıca modellerde biraz da eskiye dönüş olduğunu görüyoruz.

Biz beğendik şimdi de sizin beğeninize sunuyoruz ve yorumlarınızı bekliyoruz…

Ayrıca modellerde biraz da eskiye dönüş olduğu fark edilmektedir. Gelinlik modelleri Secret Garden, markası eskiye dönüş amacının yine kendine özgü bir yapısı ile ortaya koyduğu görülmekte. 

Biz beğendik şimdi de sizin beğeninize sunuyoruz ve yorumlarınızı bekliyoruz…

Naomi Neoh yeni sezon traz stil kabarık ve sade 2014 2015 gelinlik modelleri sizlerle.

 

Naomi-Neoh-Secret-Garden-gelinlik-3

Naomi-Neoh-Secret-Garden-gelinlik-2

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al