Mutlu Olmak Elinizde Nasıl mı?

Mutlu Olmak Elinizde Nasıl mı?

Yoğun Stres hayatı, günün yorgunluğu ve bir çok problemlerin insanı yorduğu ve mutsuz kılındığı 21. yüzyılın en büyük sorunları haline gelmiştir. İş Temposu ve bunaltıcı durumlardan kurtulmak aslında elinizde. Bu tip durumları eve geldiğinizde ya da eşinizin eve geldiğinde yatmadan önce mutlaka yapmalarını öneriyoruz. Mutlu olmak için işte nedenler; Gece yatmadan önce bu maddelerden en […]

Yoğun Stres hayatı, günün yorgunluğu ve bir çok problemlerin insanı yorduğu ve mutsuz kılındığı 21. yüzyılın en büyük sorunları haline gelmiştir. İş Temposu ve bunaltıcı durumlardan kurtulmak aslında elinizde. Bu tip durumları eve geldiğinizde ya da eşinizin eve geldiğinde yatmadan önce mutlaka yapmalarını öneriyoruz.

Mutlu olmak için işte nedenler;

Gece yatmadan önce bu maddelerden en az birini deneyin. Sabah kalktığınızda inanın kendinizi daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz.
1- Akşamdan saçlarınızı örüp yatın. Sabaha saçlarınızı açtığınızda enfes dalgalar sizi bekliyor olacak. Saçlarınızın güzelliği karşısında neşeniz yerine gelecektir.
2- Tüm vücudunuzu nemlendirin. Dirseklerinizden, topuklarınıza kadar vücudunuzda neme doymayan yer kalmasın. Gece kremlerinden kullanın. Dermatoloğunuzun önerdiği ya da cildinize iyi geldiğine inandığınız gece kremlerinden kullanın.

3- Yastık kılıfınızı değiştirin. Böylece gece başınızı tertemiz bir kılıfa koymuş olacak, ferah bir uyku çekeceksiniz.

4- Yatmadan önce güzel bir koku koklayın. Odanızda yakacağınız mum ya da tütsü ile daha hoş kokulu bir ortamda hem rahatlamış olacak, hem de derin bir uyku çekmiş olacaksınız.

5- Yatmadan önce dinlendirici besinler tüketin. Ağır ve gece boyunca sizi rahatsız edecek yiyeceklerle, gece uykunuz sizin için bir işkence olabilir. Muz, papaya çayı ve sütü sakinleştirici özellikleri bakımından deneyebilirsiniz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al