Mutfak Kralı Gürkan Şef Evleniyor

Mutfak Kralı Gürkan Şef Evleniyor

Gürkan Topçu ve Fatma Toptaş 4  ay süren birlikteliklerini evlilik kararı ile müjdelediler.

Mutfağın kralı Gürkan Topçu ile oyuncu Fatma Topçu evlilik kararı aldı. Gürkan Topçu’nun, Fatma Toptaş’a yapmış olduğu Dubai’deki evlilik teklifi sosyal medyada oldukça konuşulmuştu.

Gürkan Topçu ve Fatma Toptaş 4  ay süren birlikteliklerini evlilik kararı ile müjdelediler. Fatma Toptaş’ın sosyal medya hesabından paylaştığı, “sanırım evet” mesajı çiftin Dubai’de ki evlilik kararı aldığını ortaya çıkardı. Kısa sürede takipçileri tarafından beğenilen çift yorum yağmuruna tutularak merak konusu haline geldi. Gürkan Topçu ve Fatma Toptaş kimdir?

Gürkan Topçu Kimdir?

Gürkan Topçu, 9 Ağustos 1985 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. Gerçek adı Gürkan Topçu olan fakat herkezin Gürkan Şef olarak tanıdığı et ustasının, ailesi sebze-meyve ve gıda toptancısı işiyle uğraştığı için Gürkan şef çocukluğundan beri yemek sektörünün içinde bulunmuştur.

Gürkan Topçu, lise eğitimini Denizli’de gördükten sonra İstanbul’a gelerek Mutfak Akademisi’nde yiyecek ve içecek işletmeciliği eğitimi almıştır. Gürkan Şef, okulda ki hocasının tavsiyesi üzerine aşçılık eğitimini de almıştır. Ardından Avrupa ve Afrika Mutfağı diplomasını da alan usta şef staj için İtalya’ya gitmiştir. Yapmak istediği işin makarna ve pizza olmadığını farkedince Türkiye’ye geri döndü. Çeşitli et firmalarındaçalışarak et pişirmenin kendisi için anlamlı ve önemli olduğunu farketti. Et hakkında detaylı bir eğitim almak için, England Meat School’da kasaplık eğitimi gördü. Böylece Türkiye’nin ilk diplomalı kasabı ünvanına sahip olmuştur

2014 yılında Türkiye’ye dönen Gürkan topçu, hayalini kurduğu steakhouse restoranının ilk şubesini Nişantaşı’na açtı. Burada hedeflediği başarıya ulaşan usta kasap, Mayıs 2017 tarihinde ikinci şubesini Etiler’e açtı. Gürkan Şef aynı zamanda Dubai, Londra, Cidde ve Riyad gibi dünyanın çeşitli yerlerinde de hizmet vermek için çalışmalarına başladı.

Gürkan Şef fatma toptaş

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Fatma Toptaş Kimdir?

Fatma Toptaş, 25 Kasım 1982 yılında Mersin’de doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitimini tamamlayan oyuncu küçük yaşlardan itibaren hayali polis olmakmış. Ancak ortaokul ve lise döneminde öğretmenlerinin konservatuara yönlendirmesi ile bu hayalinden vazgeçmiştir.

Başarılı oyuncu, 2007 yıllarında Kanal D’de yayınlanan Bıçak Sırtı ve Show TV’de yayınlanan Doktorlar adlı televizyon dizilerinde konuk oyuncu olarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

2008 yılında Recep İvedik sinema filminde Şahan Gökbakar’ın çocukluk aşkı olarak Sibel rolünde oynayan Fatma Toptaş aynı yıl içerisinde Avanak Kuzenler adlı komedi filminde de yer almıştır.

TRT de yayınlanmış olan Başrolde Aşk adlı dizide oynamış ve 2011 yılında Atv’de yayına girmiş olan Hayat Devam Ediyor dizisinde de rol alan Fatma Toptaş; Atv’nin yeni dizisi olan Cesur Hemşire adlı dizide de Serpil karakterini canlandırmıştır. FOX TV’de yayınlanmış olan Kiraz Mevsimi’nde Sibel karakterini canlandıran Fatma Toptaş son olarak No:309 dizisiyle ekranlara gelmiştir. Fatma Toptaş oldukça başarılı oyuncu olmaktadır ve hergecen gün başarısı artmaktadır.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al