Muna İstanbul ile Ayakkabı Tasarımında Yeni Moda

Muna İstanbul ile Ayakkabı Tasarımında Yeni Moda

Kadın ayakkabı modellerine yeni bir soluk katan Muna İstanbul, el yapımı olarak hazırlanan özel ayakkabı koleksiyonu ile yeni bir çıkış yakaladı. Kadin.info ailesi olarak, kadın sitemizde Muna Ayakkabı hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Muna İstanbul,  deri üreticisi bir aileden gelen Nazlıhan ve Şafak Kocaoğlu tarafından ayakkabı tutkunlarının beğenisine sunuldu. Küçük yaşlardan itibaren ayakkabı tasarımına ilgi duyan […]

Kadın ayakkabı modellerine yeni bir soluk katan Muna İstanbul, el yapımı olarak hazırlanan özel ayakkabı koleksiyonu ile yeni bir çıkış yakaladı.

Kadin.info ailesi olarak, kadın sitemizde Muna Ayakkabı hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Muna İstanbul,  deri üreticisi bir aileden gelen Nazlıhan ve Şafak Kocaoğlu tarafından ayakkabı tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Küçük yaşlardan itibaren ayakkabı tasarımına ilgi duyan iki kız kardeş, 2013 yazında kendi ürettikleri yüksek kaliteli derinin yanında italyan kösele kullandıkları ve deneyimli ayakkabı ustalarınca el yapımı olarak hazırlanan ilk ayakkabı koleksiyonlarını çıkardılar.

Muna İstanbul’un tasarımları Nazlı ve Şafak’ın günlük hayat, müzik, sinema, fotoğraf, kitap ve farklı şehirlerde gördükleri ve hissettiklerinden etkiler taşıyor.

2014 sonbahar  sezonunda kadınların farklı ve özgün tasarımlar giyerken rahat etmelerini amaçlayarak tay tüyü, yılan derisi zevkli detaylar eklediği babet ve makosenlere veren Muna İstanbul ’un ayrıca kişiye özel siparişle ürettiği bir gelinlik koleksiyonu bulunuyor.

Muna İstanbul Ayakkabı markası ile ilgili iletişim bilgilerini aşağıda sizler için paylaşırken, marka ve ayakkabı modelleri ile ilgili her türlü soru, öneri ve eleştirilerinizi konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Muna İstanbul ayakkabıları, markanın web sitesi munaistanbul.com ve 365ist.com’un yanında İstanbul Suadiye ’deki Eight Project House, Galata ’da Ekru Galata, Türkbükü ’nde Atelier 55, Bursa ’da Güzel Bir Gün Butik, İzmir ’de Cinco de Junio, Alaçatı ’da Vida Konsept/Monsept ve Deisgners of Oz ’da satılıyor.

miranda.jpg

İletişim:
Email:[email protected]  Tel: 0532 430 60 55 /0530 514 89 00
Web: www.munaistanbul.com

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli