Mükemmel Anne Koşarak Zayıflıyor

Mükemmel Anne Koşarak Zayıflıyor

Hamile annelerin doğumdan sonra aldıkları kilolarla baş etmek, yeni anne olmuş tüm kadınlar için korku dolu bir süreçtir. Bu süreci yaşamak isteyen anneler farklı zayıflama ürünleri ya da ağır diyetler uygulamak yerine sağlıklı kilo verme yöntemlerini denemeleri önerilmektedir. Bir diğer nokta ise, kişinin genetik yapısı ile ilgili bir durum; Yani Annenin annesi ya da babası […]

Hamile annelerin doğumdan sonra aldıkları kilolarla baş etmek, yeni anne olmuş tüm kadınlar için korku dolu bir süreçtir.

Bu süreci yaşamak isteyen anneler farklı zayıflama ürünleri ya da ağır diyetler uygulamak yerine sağlıklı kilo verme yöntemlerini denemeleri önerilmektedir.

Bir diğer nokta ise, kişinin genetik yapısı ile ilgili bir durum;

Yani Annenin annesi ya da babası yapı itibari ile kilolu ise ya da doğum sonrası kilo alıyor ise kendi çocukları da anne olduktan sonra aynı kiloyu doğal olarak alabilir. Bunu asgeriye indirmek ve bu kilolu durum karşısında teslim olmak istemiyorsanız, doğal egzersizler ve yürüyüş yapabilirsiniz.

Zayıflama ile ilgili diğer konularımızda ve yorumlarımızda yer alan limonlu ılık su uygulaması da etkili olup zayıflama sürecinde ciddi olarak yardımcı olmaktadır. Özellikle sabahları kahvaltıdan yarım saat önce ve yatmadan yarım saat önce içilen limonlu su vücudunuzda ki yağları hızlı şekilde eritilmesine yardımcı olacaktır. Üstelik bu tamamen doğal ve sağlıklı bir yöntemdir.

Bu doğrultuda sizlere bir örnekten bahsedeceğiz;

İngiltere’de yaşayan 3 çocuk annesi Marcela Gracova, doğum kilolalarını vermek isteyen tüm kadınlara ilham verecek bir davranış sergiliyor.

30 yaşındaki bu mükemmel anne, gebelik süresi boyunca aldığı kiloları vermek için, çocuklarıyla birlikte her gün yaklaşık olarak 12 kilometre koşuyor.

3. çocuğunu dünyaya getirdiğinde 42 bedene çıkmış olduğunu gören Marcela, bu durumun önüne geçmek için bir an önce harekete geçmek istemiş ve 2 çocuğunu pusete koyarak onlarla birlikte koşmaya başlamış.

Marcela

42 bedenden 36’ya kadar inen Marcela, koşunun yanı sıra gün içinde birkaç egzersiz hareketi de yaptığını söylüyor. Bu egzersizlerini çocuklarını gezdirmekle yaptığını söyleyen ünlü Marcela, bundan çok mutlu olduğunu söylüyor.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor