Modada Son Durak Yakışanı Giymek

Modada Son Durak Yakışanı Giymek

Sıradan bir tarzınız yoksa ve kendinizi sıra dışı tasarımların kadını görüyorsanız Ayhan Giyim bu yıl tasarladığı özel koleksiyonlarıyla sizi şıklığa ve sıra dışı bir zarafete davet ediyor. Giyinmek sizin için sadece gereklilik değil bir tutkuysa çarpıcı çizgilerle karşınıza serdiği tarzıyla tutkunuzun doğru adresi olacaktır. Ayhan Giyim de, Modeller kumaşından, dikişine, kalıbından, aksesurarına kadar en ince […]

Sıradan bir tarzınız yoksa ve kendinizi sıra dışı tasarımların kadını görüyorsanız Ayhan Giyim bu yıl tasarladığı özel koleksiyonlarıyla sizi şıklığa ve sıra dışı bir zarafete davet ediyor.

Giyinmek sizin için sadece gereklilik değil bir tutkuysa çarpıcı çizgilerle karşınıza serdiği tarzıyla tutkunuzun doğru adresi olacaktır. Ayhan Giyim de, Modeller kumaşından, dikişine, kalıbından, aksesurarına kadar en ince detayları bile özen ile, hazırlanyor.

Kış aylarının zarif sıcaklığına bürünmek istiyorsanız , sitil sahibi bir bayan sanız son durak sizin için Ayhan Giyim olmalı. Kış koleksiyonunun sınırsız seçeneklerinden faydalanmak için daha fazla gecikmeyin.

Özel gün ve toplantılarınızda, mutlu törenlerinizde tarzınıza uygun, ayrıcalıklı, zarif kıyafetlerle bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmek Ayhan Giyimle hiçte zor değil.

Moda, kendine yakışanı bulmaktır.

Samsun Piazza etkinlik alanında gerçekleşen “Moda Falı” söyleşisinde Yargıcı, vücut yapısına ve nerede hangi kıyafetin giyileceğine göre seçim yapılması gerektiğini açıkladı. Zaman zaman ziyaretçileri de sahneye alan Yargıcı, üzerilerinde deneyerek hangi kombinin kime uyduğunu açıkladı.

Ünlü modacı Neslihan Yargıcı, özellikle tayt modası nedeniyle, taytın üzerine giyilen tuniklerin ön kısmının taytın bel hizasında kalıp, arka kısmının uzun olanlarının tercih edilmesinin bacak boyunu olduğundan uzun göstereceğini ifade etti. Ayrıca minik ziyaretçileri de unutmayan Yargıcı, minikleri de sahneye çıkartarak onlar için de birkaç moda önerisinde bulundu.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Ziyaretçilerin sorularını da yanıtlayan Yargıcı, bacaklarının güzelliğinden bahseden bir ziyaretçiye, bu güzelliği yürüyüş ve buz patenine borçlu olduğunu söyleyerek güzel ya da çirkin kadın olmadığını, bakımlı her kadının güzel görüneceğini dile getirdi.

Son olarak modanın kendine yakışanı bulmak ve giymekten ibaret olduğunu sözlerine ekleyen Yargıcı, söyleşi sonrası eşine doğum günü hediyesi almak isteyen bir ziyaretçi ile mağazaları gezerek hediye seçimine yardımcı oldu. Bakılan saatler arasından Neslihan Yargıcı’nın seçtiği saat, ziyaretçi tarafından eşine doğum günü hediyesi olarak alındı.

Samsun Piazza’ya gelen moda ve alışveriş tutkunları, geçmişten günümüze moda ve trendler hakkında bilgi sahibi olma şansı yakaladı. Samsun Piazza, ünlü modacı Neslihan Yargıcı ile ziyaretçilerine moda ile dolu bir hafta sonu yaşama fırsatı sundu.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al