Mercedes’in yeni sporcusu AMG GT

Mercedes’in yeni sporcusu AMG GT

Uzun süredir devam eden Mercedes-AMG GT bilmecesi sona erdi. Casus fotoğraflar ve teaserların ardından Stuttgartlı üretici, SLS AMG’nin izinden gidecek yeni süpersporcusu AMG GT’nin fotoğraflarını servis etti. Modelle ilgili ilk dikkat çekici detay, isminin Mercedes-Benz ile başlamaması… Kadın sitemizin Otomobil bölümünde yer verdiğimiz bu otomobil Mercedes-AMG GT olarak adlandırılıyor. Genel itibariyle SLS AMG’ye benzeyen AMG GT’nin yüzünde […]

Uzun süredir devam eden Mercedes-AMG GT bilmecesi sona erdi. Casus fotoğraflar ve teaserların ardından Stuttgartlı üretici, SLS AMG’nin izinden gidecek yeni süpersporcusu AMG GT’nin fotoğraflarını servis etti.

Modelle ilgili ilk dikkat çekici detay, isminin Mercedes-Benz ile başlamaması…

Kadın sitemizin Otomobil bölümünde yer verdiğimiz bu otomobil Mercedes-AMG GT olarak adlandırılıyor.

Genel itibariyle SLS AMG’ye benzeyen AMG GT’nin yüzünde önemli detaylar yer alıyor.

Mercedes’in önceki sporcularından tanıdığımız dikkat çekici ızgara, iki adet büyük hava girişi ve yepyeni LED’li farlar aracın çarpıcı görünümü ortaya koyuyor.

Gelelim bu Alman sporcunun arka tarafına… Tasarım anlamında gerçekten bir mucize yaratılmış.

Geniş arka cam, yine LED’li stoplar, dikkat çekici tampon ve kan dolaşımını hızlandıracak iki egzoz AMG GT’nin arkadan görünümünü hem şık hem de eşsiz bir hale getiriyor. 19 inç hafif alaşım jantların standart olarak sunulduğu AMG GT’de yine 19 inç ve 20 inç olmak üzere iki farklı seçenek de tercihe göre satın alınabiliyor.

SL ve SLS modellerine göre daha sportif ve şık bir kabine sahip otomobilin iki renk tonlu spor deri koltukları, yeni spor direksiyon simidi ve karbon fiber süslemeleri dikkat çekiyor.

Orta konsolda metalik renkteki aksan, dokunmatik kontrol butonu ve 5 farklı seçeneği olan AMG sürüş kontrol düğmesi göze çarpıyor. Ayrıca araçta 8.4 inç boyutundaki dokunmatik multimedya ekranı da AMG GT’nin iç mekandaki imzaları arasında…

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor