Medcezir Dizisi 59. Bölüm Fragmanı

Medcezir Dizisi 59. Bölüm Fragmanı

Medcezir Dizisi 59.bölüm Fragmanı Star TV de yayınlandı. Büyük heyecanla izlenen Star TV’nin en çok sevilen dizileri arasında yer alan Medcezir 1.sezon 59 bölüm fragmanı kadın sitemizde yer verilecektir. Yaman, Mira’ya evlenme teklifi ettikten sonra engellerin aşılması için hayallere bir adım daha yaklaşan ikili için 59.bölüm Medcezir’de neler bekliyor? Yaman ve Mira cesaretlerini toplayarak, Faruk’la […]

Medcezir Dizisi 59.bölüm Fragmanı Star TV de yayınlandı. Büyük heyecanla izlenen Star TV’nin en çok sevilen dizileri arasında yer alan Medcezir 1.sezon 59 bölüm fragmanı kadın sitemizde yer verilecektir.

Yaman, Mira’ya evlenme teklifi ettikten sonra engellerin aşılması için hayallere bir adım daha yaklaşan ikili için 59.bölüm Medcezir’de neler bekliyor?

Yaman ve Mira cesaretlerini toplayarak, Faruk’la konuşmaya gitmeyi düşünmektedirler. Yaman bu önemli konuşmayı yaparken, İnanç Pars, Mira’dan umudunu kesmediğini bir kez daha gösterir.

Başından beri sakinliğini korumaya çalışan Yaman, bu durum karşısında nasıl bir tepki vereceği merak konusu olmuştur.

Medcezire dizisinin bu haftaki bölümünde Selim, Mira’yı Beylice ailesinden Yaman için isteyecek.

Kızını Mira’yı canımız Yaman’a istiyoruz.” diyecek olan Selim ne cevap alacak? Yoksa Mira ile Selim nişanlanacaklar mı?

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Aşkın en Saf halini yansıtan Mira ile Yaman romantik bir ortamda yaptıkları konuşmalar izleyicileri büyüleyeceği benziyor.

Büyük bir süpriz ile çok tartışılan bölüme ünlü, yakışıklı oyuncu İnanç Pars rolüyle genç oyuncu Çağlar Ertuğrul konuk olacak.

Yamandan Çok Sert bir Yumruk Geliyor. Peki bu yumruğu kime atacak?

Medcezir 59. bölüm fragmanında Yaman’ın birine yumruk attığı görülüyor ancak kim olduğu anlaşılmıyor. Bu kişi Mira’yla yakından ilgilenen İnanç Pars da olabilir bir başkası da. Yaman’ın yumrukladığı kişi İnanç olursa bu Mira’yla bozuşmalarına neden olabilir. Mira, Yaman’ın şiddete başvurmasını hoş karşılamayacaktır.

6 Şubat Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Medcezir 59.bölüm için dizi meraklılarını büyük bir heyecan bekliyor.

Medcezir 59.Bölüm Fragmanı 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Medcezir Dizisi güncel haberleri, dizi hakkında yorumlar ve Medcezir Kıyafetleri ile ilgili tüm konuları sitemizde sizler için özel olarak yer vereceğiz.

    Bizi takip etmeye devam edin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al