Beklenilmeyen Düğün gerçekleşti

Beklenilmeyen Düğün gerçekleşti

Bir çok ünlünün katıldığı Engin Altan Düzyatan , Neslişah Alkoç çiftin’in düğünü Beykoz Hayal Kahvesi Çubuklu 29′ da yapıldı. Kadin.info sitesinde yer verdiğimiz hayal gibi düğünün detaylarını , ziyaretçilerimiz için Magazin kategorisinde ekliyoruz. Görkemli düğüne katılan  çiftin, nikah şahitliklerini Şadan Kalkavan , Atilla Özhamarat ,Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı ‘nın yaptığı çiftin ‘de nikah memuruna […]

Bir çok ünlünün katıldığı Engin Altan Düzyatan , Neslişah Alkoç çiftin’in düğünü Beykoz Hayal Kahvesi Çubuklu 29′ da yapıldı.

Kadin.info sitesinde yer verdiğimiz hayal gibi düğünün detaylarını , ziyaretçilerimiz için Magazin kategorisinde ekliyoruz.

Görkemli düğüne katılan  çiftin, nikah şahitliklerini Şadan Kalkavan , Atilla Özhamarat ,Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı ‘nın yaptığı çiftin ‘de nikah memuruna ‘Evet ‘demeleri’nin ardından başlayan düğün, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Düğün’ün ilk karesini , Neslişah Alkoçlar kendi ınstagram hesabından paylaşarak , düğünün açılışını sosyal medya üzerinden gerçekleştirdi.

Takipçileri tarafından bir diğer ilgi odağı olan Neslişah Alkoçlar’ın düğün için seçtiği , geneli dantel ağırlıklı duvağı büyük ilgi odağı oldu.

Kına gecesi anneannesi olan Hülya Koçyiğit’in Zekeriyaköy’deki villasında düzenlenmişti.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafla dikkatleri üzerine çeken Düzyatan , fotoğrafın altına ‘Yeni bir hayata başlangıç’ notuyla mesajını sosyal medya’da yayınladı.

Ünlü çiftin , düğünü gerçekleştiği sırada ise Türkiye ’nin gündemi , Engin Altan ’ın eski nişanlısı Özge Özpirinçi  ‘ nin Twitter ’da TT listesine birinci sıradan girerek TT listesinin konusu oldu.Destekleriyle Özge Özpirinçci’ye  sosyal medya üzerinden  destek mesajları yağdırdı.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al