Lazoğlu Sürmene Bıçağı Satışlara Başladı

Lazoğlu Sürmene Bıçağı Satışlara Başladı

Lazoğlu sürmene bıçağı 2017 kurban bayramında satış rekorları kırmıştır. Kasaplar tarafından büyük ilgi odağı olan Kurban bıçağı tekrar satışa başlamıştır.

Lazoğlu sürmene bıçağı 2017  kurban bayramında satış rekorları ile kasaplar tarafından büyük ilgi odağı olmuştur. Sürmenin meşhur  olan bıçağı, kalitesi, keskinliği ve birden fazla çeşidi ile başarısına katkı kar sağlamıştır.

2017 Yılında stok nedeni ile Lazoğlu Sürmene Bıçağı sipariş  veremeyenler, 2018 yılında aynı resmi üretiçi fırması bu sene daha fazla stok yaparak  herkeste bulunması için şimdiden satışlara başlamıştır.

Baylar ve  bayanların mutfakta oldukça kolay kullanabileceği bu ürün kalitesi oldukça iyidir,  paslanmaz çelik yapımı bıçak setine hemen sipariş verebilirsiniz.

Sürmene El Yapımı Bıçağı Tarihi

Yapımı M.Ö. 2500 yılına dayanmakta olan sürmene Lazoğlu bıçağının ilk yapımı Sürmene’de yapılmaktadır. Antik cagda işletilmekte olan Doğu Karadeniz çevresinde çok sayıda demir madeni bulunmaktadır. Bu madenlerden ikisinde sürmenede koyun yatağı ve kale mevkinde devamlılık göstermektedir. Madenlerin etkisi ile kesici alet üzerine yılların kattığı tecrübe ile Sürmene’de kurulmuştur. Ve böylelikle bir kültür oluşturmaktadır. Antik çağdan bu yana yöreye yerleşmiş olan  milletin kesici aletler firmasının kendilerinden bilgiler katarak bölgenin ve sektörün  gelişmesinde etkili olmuşlardır.

Lazoğlu sürmene bıçağı nasıl kullanılmalıdır;

1- “Lazoğlu” kullanılmadan önce  deterjan ve  ılık su yardımıyla yıkanmalıdır,  ve daha sonra  yumuşuk kuru bezle hafifçe kurutulmalıdır.

2-“Lazoğlu”  bıçağını temizlerken kesinlikle çamaşır suyu  ile yıkanmamalıdır, ve içerisinde kimyasal madde içeren ürünler kullanılmamalıdır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

3-Bıçak kullanım alanı dışında kullanılmamalıdır.

4-Bıçağı profesyonel bir bileçi ile keskinleştirin.

5-Bıçağın uzun süre keskinlk özelliğini uzun süre koruyabilmesi için polietilen ve ahşap kesim levhaları ile kullanıma dikkat edilmelidir.

Lazoğlu Sürmene Bıçağı Fiyatları ve Kampanyalar;

Mini set

Yassı masat + satır + 3’lü bıçak seti yalnızca 169 TL – Ücretsiz Kargo

Full set

Nacak + kütüklük +  et döveceği + çengel + kantar + küt başlı yüzme  bıçagı + yassı masat + satır + 3’lü bıçak seti yalnızca  249 Tl

set  +  bıçak standı   129 Tl ayrıca  ücretsiz kargo

Set + satır 129 Tl ayrıca  ücretsiz kargo

Set + masat 139 Tl ayrıca  ücretsiz kargo

Set + zırh 139 Tl ayrıca  ücretsiz kargo

Set+  3 ekmek bıçağı 139 Tl ayrıca  ücretsiz kargo

Set + küt başlı 119 ayrıca  ücretsiz kargo

Ayrıca 2 adet üzeri sipariş veren müşterilere masat hediye !

Kasapların Gözdesi Sürmene Bıçağı

Orjinal Lazoğlu Sürmene Bıçak Seti satın alırken mağdur olmamak için sahte, benzer ürünlere itibar göstermemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. 

Lazoğlu Sürmene Bıçağı Kullanıcı Yorumları | Kullananlar Ne Diyor?

Kampanyalı olarak satışa başlanılan bu ürün ile ilgili, öneri yorum ve değerlendirmelerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilir, ürün ile ilgili diğer kişilere tecrübelerinizi aktarabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al