Lazer Epilasyon Fiyatları 2016 Seans

Lazer Epilasyon Fiyatları 2016 Seans

2016  Lazer Epilasyon Fiyatları Ankara, İzmir, İstanbul gibi illerde yer alan Lazer Epilasyon merkezleri hakkında Kadın sitemizde, sizler için bilgi sunarken, philips epilasyon aleti ile ilgili fiyat ve bilgisi bu başlık altında incelenmiştir. Kadınların tüy problemlerinden uzun soluklu en çok tercih ettiği çözüm olan Lazer epilasyon gelişen cihaz teknolojisi ile olumsuz zararlarından bir nebze giderilmiştir. […]

2016  Lazer Epilasyon Fiyatları Ankara, İzmir, İstanbul gibi illerde yer alan Lazer Epilasyon merkezleri hakkında Kadın sitemizde, sizler için bilgi sunarken, philips epilasyon aleti ile ilgili fiyat ve bilgisi bu başlık altında incelenmiştir.

Kadınların tüy problemlerinden uzun soluklu en çok tercih ettiği çözüm olan Lazer epilasyon gelişen cihaz teknolojisi ile olumsuz zararlarından bir nebze giderilmiştir. Ancak, Lazer epilasyon merkezi seçerken bazı önemli noktalara da dikkat etmeli, kaliteli ve alanında uzman bir merkez seçilmelidir.

2016 Lazer Epilasyon Fiyatları Seans

[mks_tabs nav=”horizontal”]
[mks_tab_item title=”Kampanyalı”]

 • Tüm Vücut 6 Seans 1800 TL – Peşin Fiyat
 • Tüm Bacak + Koltukaltı + Bikini + Genital 6 Seans 1500 TL
 • Yarım Bacak + Koltukaltı + Bikini + Genital 6 Seans 1200 TL
 • Sırt ve Omuz 6 Seans 1200 TL – Peşin Fiyat

Kredi Kartlarına Komisyon Uygulanmakta.
[/mks_tab_item]
[mks_tab_item title=”Tek Seans”]

 • Tüm Yüz : 90 TL
 • Bıyık : 30 TL
 • Çene Bıyık : 50 TL
 • Koltuk Altı : 40 TL
 • Bikini : 60 TL
 • Genital Bölge : 100 TL
 • Tüm Bacaklar : 400 TL
 • Göbek : 30
 • Karın : 110 TL

Kredi Kartlarına Komisyon Uygulanmakta.
[/mks_tab_item]
[/mks_tabs]

Lazer Epilasyon Süreci Nasıl Gerçekleşmekte?

Tedavi uygulanmadan hemen önce, tüyleriniz birkaç milimetre kalacak şekilde tıraşlanır. Sonrasında lazer ekipmanı, derinizin rengine, kalınlığına ve vücudunuzda tüylerin bulunduğu bölgeye göre ayarlanır.

Kullanılacak lazere göre hem siz hem de tedaviyi uygulayacak olan teknisyen, özel gözlükler takmak zorunda olabilir. Aynı zamanda gerekirse, cildinizin üst tabakasını korumak için özel bir soğutucu cihaz veya özel jeller kullanılabilir. Bu hem lazerin derinizin altına, direkt olarak tüyün köküne ulaşmasını kolaylaştıracak, hem de cildinizin zarar görmesini engelleyecektir.

Daha sonrasında, teknisyen belirli bir bölge seçecek ve bu küçük bölgede tedavi işlemine başlayacaktır. Kısa bir uygulamanın ardından ortalama olarak 7 dakika bekleyecek ve en doğru ayarı kullandığından, cildinize zarar vermediğincen emin olmaya çalışacaktır.

Tedavi tamamlandığında ise size buz kalıpları, soğutucu kremler/losyonlar veya soğuk su verilebilir ve istediğiniz bölgede kullanmanız tavsiye edilebilir. Bu işlem ısısı artan cildinizi rahatlatacaktır. Bundan sonraki seans 4 ile 6 hafta sonra uygulanacaktır. Tüyler uzamayı durdurana kadar seanslar devam etmelidir.

Philips Lumea Man Lazer Epilasyon Aleti fiyat olarak diğer cihazlara göre hem daha uygun hem de pratiktir. Piyasa satış fiyatı : 799 TL olan Philips marka Lazer epilasyon cihazı, tüy köklerine hassas ışık atışları uygulayarak tüyleri dinlenme aşamasına geçirir. Tüyler doğal biçimde dökülür ve yeniden uzamaları önlenir. İki haftada bir uygulayarak her gün pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Lazer Epilasyon güncel fiyat bilgisi için teşekkür ederim size. Her yerde farklı fiyat ve kampanyalar var. Bir de hijyen ve kalite çok önemli.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor