Kusursuz Görünmek için önerilen yöntemler

Kusursuz Görünmek için önerilen yöntemler

Kadın için önemi ciddi anlamda bilinen güzellik ve bakım için bu yazı kaleme alınmıştır. Gerek yaşın ilerlemesi, gerekse fazla miktarda kilo alıp verme sonucunda birçok insanın kollarının alt kısımlarında göbek ve bacaklarda sarkma, gevşemeler ve sellülitler başlar. Özellikle yaz aylarıyla birlikte artan mezuniyet, nişan ve düğün gibi özel organizasyonlar da straplez gelinlik veya elbiseler tercih […]

Kadın için önemi ciddi anlamda bilinen güzellik ve bakım için bu yazı kaleme alınmıştır. Gerek yaşın ilerlemesi, gerekse fazla miktarda kilo alıp verme sonucunda birçok insanın kollarının alt kısımlarında göbek ve bacaklarda sarkma, gevşemeler ve sellülitler başlar.

Özellikle yaz aylarıyla birlikte artan mezuniyet, nişan ve düğün gibi özel organizasyonlar da straplez gelinlik veya elbiseler tercih edildiğinde maalesef kollardaki sarkıklık ve gevşeklikler daha fazla belirgin bir hal alır.

Bu tür özel geceler ve düğün organizasyonunuz öncesinde Medikal Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek tarafından uygulanan Thermalipo ile kollarınızdaki gevşemiş deri ve sarkıklığı düzeltmek, inceltmek ve istediğiniz görünüme kavuşturmak mümkün.

Thermalipo, radyofrekans teknolojisinin seçici ısıtıcı etkisi prensibi ile çalışır. Cilde, sinirlere ve kan damarlarına zarar vermeden kollajenin üretildiği derin dermis ve yağ dokusuna etki eder.

Thermalipo, otomatik çoklu frekans ve düşük empedans teknolojilerini bir arada kullanır. Farklı frekanslardaki radyofrekans dalgaları, dokuda farklı derinliklere ulaşmaktadır. Yüksek frekans dokuda yüzeye, düşük frekans ise daha derinlere etki eder.

Frekans değerleri kollajen üretimini sağlamak için yeteri kadar yüksek(Kolaltı sarkmalarını toparlar), lokal yağ ve sellüliti yok etmek için yeteri kadar düşüktür. Bu da daha etkin bir şekilde kolaltı sarkmalarının giderilmesini ve sellülitlerin sıfırlanmasını sağlamaktadır. Epidermal soğutma ile de cilde ve cilt altı dokulara hiçbir zarar vermeden, yüksek enerji ani ve hızlı bir şekilde ısıya dönüştürülür.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Hiçbir ağrı hissedilmeyen bu uygulama ile dokuda çok belirgin bir sıkılaşma ve yağ hacminde azalma elde edilir.

Dr. Emre Çiçek tarafından uygulanan Thermalipo ile aynı seansta kolaltı sarkmaları, sellülit, bölgesel incelme ve aynı bölgedeki doku gevşekliklerinde etkili bir şekilde toparlama işlemlerini bir arada gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de yaşam boyu hatırlayacağınız en özel gününüzde hayallerinizdeki gibi görünmek istiyorsanız bu yöntem tam size göre…

Dr.M.Emre Çiçek

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Merve akyel Merve akyel Özgür harflerin dokunduğu kalemle yazmak, değer katmaktır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al