Kokulu taştan çiçek sepeti yapımı

Kokulu taştan çiçek sepeti yapımı

Kokulu taştan çiçek sepeti yapımı. Sizde dilerseniz evinizi süsleyin dilerseniz ek gelir kazanın.

Son yıllarda özellikle Sosyal medya hesaplarında kadınların evde Çiçek sepeti vb. tür dekoratik modeller yaparak ek gelir elde ettikleri bir gerçek. Bu güzel başarıyı sizlere anlatarak sizde isterseniz kendi eviniz için isterseniz de ek gelir elde etmek için bu harika sepetlerden yapabilirsiniz.

Kokulu taş yapımı oldukça kolaydır. Gerekli olan malzemeler Kokulu taş tozu, Kokulu taş esansı, Kokulu taş boyası gibi incelikler gereken küçük dokunuşlar ile Kokulu taştan çiçek sepeti yapımı da kokulu taş yapımı kadar kolaydır.

Kokulu Taştan Çiçek Sepeti ile 2500 TL EK Gelir
Kokulu Taştan Çiçek Sepeti ile 2500 TL EK Gelir

Kokulu Taşlardan Çiçek Sepeti Nasıl Yapılır?

Bunun için Bütün malzemeler eliniz de var olduktan sonrasında Plastikçilerden ya da herhangi bir alışveriş merkezinde plastik bir orta boy saksı ve ya sabunluk olarak geçen özel bir plastik kayık tabak şeklinde plastik bir ürün olarak satılır. Bunların fiyatları çok uygundur. Almış olduğunuz malzemelere ek olarak çöp şiş çubuğu ve aynı zaman da tül, boncuk gibi süsleme araçlarına ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca strafor ile saksının ya da plastik kabın içerisine yerleştireceğiniz bir miktar strafora ihtiyacınız olacaktır.

Öncelikle belirlediğiniz objeleri yapabilmek adına karışımınızı yapıp silikon kabınızın içerisine boşalttıktan sonrasında hafif kurumaya başladığı zamanlarda ortasına bir adet çöp şişi koymanız kuruduğunda hem strafora yapışması açısından hem de görünüş bakımından oldukça hoş ve şık bir görüntü olacaktır.

Çöp şiş ortasına koyduktan sonrasında hafif bir şekilde kalıbı olduğu yerde sarmanız çöp şiş girmesi sonucunda oluşabilecek herhangi bir hava kabarcığını önlemiş olursunuz. Çöp şiş kullanmadığınız durumlarda her zaman hava kabarcığı ile karşılaşmaktan yakınıyorsanız bunun sebebi ya kokulu taş sıvısını iyi karışmadığınızdan ya da kokulu taş tozunuzun kalitesinden dolayıdır.  Bu durumu önlemek adına silikon kalıbınızın içerisine bir miktar kolonya damlatmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Belirlediğiniz objeleri çöp şiş yardımı ile hazırladıktan sonrasında küçük saksınızın içine straforunuzu koyun ve koyduktan sonrasında strafora çöp şişleri yerleştirdikten sonrasında belirli süs ve objeler ile onu süslemeniz gerekecektir. Objeleri koyduğunuz yuvarlak strafora yerleştirdikten sonra belirli tüller yardımı ile süsleyiniz. İnternetten ya da herhangi bir yerden destek alarak bu ürünü görsel olarak örnekler halinde yapmanız da mümkündür.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

cicek-sepeti-yapimi-mavi

Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış olan Kokulu taştan çiçek sepeti yapımı aldığınız sepetleri süslemenin sevgi ve zevki ile hediye edebileceğiniz güzel günlerde kullanmak amacıyla bir hediye seçeneğiniz hem de el emeği olarak çok beğeni alacaksınız.


Bunu sadece çiçek sepeti olarak düşünmeyin. Aynı zamanda nikah şekeri, hediye paketi  olarak da tasarlayabilirsiniz.

Nikah Şekeri ve Davetiye Yapımı

Bu yaptığınız çiçek sepetlerini instagram hesabınızdan tanıtarak satış yapabilirsiniz. Konu ile ilgili bu makale altında ki yorumdan bize satış konusunda yardım almak için ya da farklı sorularınız ve düşünceleriniz için de yazabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al