Kısa Ve İnce Ceketler Çok Moda

Kısa Ve İnce Ceketler Çok Moda

Kısa Ve İnce Ceketler Çok Moda Ceketler, hem kışın hem de yazın vazgeçilmez parçalarından biridir. Kısa ve ince ceketler 2018 yılının ilkbahar – yaz sezonuna damga vuracağa benziyor. Her mevsim rahatlıkla giyilebilecek olan ceketler, önümüzdeki sezonda da yine varlığını korumayı başarıyor. Kısa ve ince ceketler çok moda olduğu için oldukça fazla çeşitte, modelde ve renkte […]

Kısa Ve İnce Ceketler Çok Moda

Ceketler, hem kışın hem de yazın vazgeçilmez parçalarından biridir. Kısa ve ince ceketler 2018 yılının ilkbahar – yaz sezonuna damga vuracağa benziyor.

Her mevsim rahatlıkla giyilebilecek olan ceketler, önümüzdeki sezonda da yine varlığını korumayı başarıyor. Kısa ve ince ceketler çok moda olduğu için oldukça fazla çeşitte, modelde ve renkte ceket bulmak da mümkün hale gelmektedir.

Ceketler, tasarlanan bir kombinin tamamlayıcı bir parçası olması sebebiyle de sıkça tercih edilmektedir. 2016 yılında daha çok maskülen tarzda ve zımbalı olan ceketler önümüzdeki sezonda da yerini koruyacağa benziyor. 2015 yılında büyük bir sükseyle ortaya çıkan teddy ve bomber ceketler de yine varlığını korumayı başarıyor. Özellikle vintage tarz ceketler birçok kombinle tasarlanmaktadır.

Kot ceketler ise her sene olduğu gibi 2018 yılında da kurtarıcı olmayı başarıyor. Özellikle pullu, taşlı, simli, işlemeli ve payetli kot ceketler bu sene de moda olma yolunda ilerlemektedir.

2018 ilkbahar – yaz sezonunun vazgeçilmezlerinden biri de şık ceketlerdir. Bunun yanı sıra oversize ceketler de varlığını korumaktadır.

Önümüzdeki sezon en çok ilgi görecek olan ceketlerden biri de uzay ceketi olacaktır. Ludmila Kislenko markasına ait olan uzay ceketler, oldukça farklı tarzda karşımıza çıkıyor.  Çoğunlukla gümüş renklerin tercih edildiği uzay ceketler oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahip olmayı da başarıyor.

Kısa ve ince ceketler, baskılı tarzlarıyla da karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli işleme ve detaylara sahip olan bu ceketler farklı tasarımlara sahip olacağa benziyor. Önümüzdeki sezon sarı, mavi ve kırmızı renklerin yoğunlukta olacağını göz önünde bulundurursak bu renklerdeki ceketler de vitrinlerde yerini alacaktır.

Özellikle fuşya-kırmızı, kırmızı-yeşil, kırmızı-pembe gibi farklı renklerin bir araya gelmesiyle oluşturulan tasarımlar, 2018 ilkbahar – yaz sezonu trendleri arasında yer almaktadır.

Önümüzdeki sezon çok moda olan kısa ve ince ceketler, farklı tasarımlarla kombinleri tamamlayıcı detaylar olacaktır. Hem estetik görünen hem de oldukça kullanışlı olan ceketler, farklı tasarımları sayesinde tarz olmaya da katkı sağlamaktadır. Bunun için etkileyici deseni modeli renk ve tasarımdaki ceketlerle kombin yapmak oldukça etkili bir yöntemdir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Ayşe Topçu Ayşe Topçu Kadın ve Kadınlara dair merak edilen tüm konuları kaleme alan usta yazar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor