Kirpik Uzatma Yöntemleri

Kirpik Uzatma Yöntemleri

Kirpik Uzatma Yöntemleri, uzun kirpikler için ne yapmalı gibi sorulara cevap vermek için bu konuyu değerli ziyaretçi bayanlar için açmış bulunmaktayız. Uzun kirpikler için ne yapmalı Rimel seçimin çok önemli olduğunu söylemeye gerek var mı? Dolgun kirpiklere sahip olmamızı sağlayacak son teknoloji ürünü rimeller bu konuda oldukça başarılı. 20 kata kadar daha fazla dolgunluk sağlayan […]

Kirpik Uzatma Yöntemleri, uzun kirpikler için ne yapmalı gibi sorulara cevap vermek için bu konuyu değerli ziyaretçi bayanlar için açmış bulunmaktayız.

Uzun kirpikler için ne yapmalı

Rimel seçimin çok önemli olduğunu söylemeye gerek var mı? Dolgun kirpiklere sahip olmamızı sağlayacak son teknoloji ürünü rimeller bu konuda oldukça başarılı. 20 kata kadar daha fazla dolgunluk sağlayan rimelleri kullanması da çok önemli. İşe öncelikle kirpiklerin uçlarını rimelleyerek başlayın.

Sonra diplerine doğru inin. Üst kirpikleri yukarıdan aşağıya, sonra alttan yukarıya doğru fırçalayın. Böylece kirpiklerin tek tek hem altları, hem de üstleri rimellenmiş olur. Üst kirpiklerinize rimel sürerken aşağıya bakın. Rimel fırçasını kirpiklerin enine sürterek uygulayın. İç köşelerde dışarı doğru sürün.

Daha sonra fırçayı kirpik dipleri de doğru oynatın ve üst kirpikleri en üstten aşağıya doğru, alt kirpikleri de aşağıdan yukarıya doğru rimel uygulayın. Böylece kirpiklerin iki tarafı da boyanmış olur ve kirpikler yukarıya doğru kalkar. Alt kirpikleri boyarken yukarıya doğru bakın, fırçayı önce yukarı, sonra aşağı doğru kullanın. Bir kat daha rimel kullanmak için her tabakanın kurumasını bekleyin

İstediğiniz dolgunluğa göre birkaç kat rimel sürmeniz gerekebilir. Rimelinizi kimseyle paylaşmayın ve kullanım sürelerine dikkat edin.

Uzun süreli ve kalıcı Çözüm
Kirpikleri besleyerek uzatan yağlar olduğu bir gerçek. Ancak çok çabuk sıkılan ve akşamları makyajını temizlemeye bile üşenen bir yapıya sahipseniz, bu yöntem sizin için pek ideal değil. Ama bu konuda kararlı olan bayanlar için işin formülü aşağıda! Bu arada adı geçen yağları aktarlardan oldukça ucuza bulabilirsiniz.

Kirpik Uzatma Yöntemleri ile ilgili sizlere detaylı olarak bilgileri kadın sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

 

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor