Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Kırgın Çiçekler Dizisinde Oynayan Cenk Nasıl Zayıfladı?

Magazin

Kırgın Çiçekler Dizisinde Oynayan Cenk Nasıl Zayıfladı?

Kırgın Çiçekler Zayıflama ile ilgili TV ve Magazin haberlerine konu olan Cenk 50 kilo verdi. Kırgın Çiçekler dizisinin ünlü oyuncusu Cenk, gerçek adı ile Yunus Emre Terzioğlu ameliyatsız, tamamen doğal ve sağlıklı şekilde kilolarından kurtulmayı başardı.

Konu ile ilgili yapılan haberde doğru diyet programı uygulayarak, 6,5 ayda tam 50 kilo vermeyi başaran ünlü oyuncu Yunus Emre Terzioğlu, bu başarısını azmine ve beslenme konusunda ki mücadelesine bağlıyor.

Diyet yaparken, aynı zamanda spor ve egzersizleri de yaşam biçimi haline getirerek kilo verme sürecinin daha kolay ve hızlı geçtiğini ifade eden Terzioğlu, başarısında ki mutluluğu tüm sevdikleri ile paylaşmanın keyfini çıkarttığı görülmekte.

Ciddi bir reytinge sahip olan “Kırgın Çiçekler” dizisi 2015 yılı haziran ayında ATV ekranlarında bir gençlik dizisi olarak başlamış, gençlik ve aile kavramı üzerine yazılmış senaryosu ile büyük bir izleyici kitlesini yakalamıştı.

Kırgın Çiçekler Cenk Son Hali - Yunus Emre Terzioğlu

Kırgın Çiçekler Cenk Son Hali – Yunus Emre Terzioğlu

25 yaşındaki genç oyuncu 110 kilo gibi bir tehlikeli sınıra gelince zayıflamaya karar vermiş 6,5 ay gibi bir başarılı mücadele ile 50 kilo vermeyi başardı.

Kırgın Çiçekler Dizisi Cenk - Yunus Emre Terzioğlu Sosyal Medya Paylaşımları

Kırgın Çiçekler Dizisi Cenk – Yunus Emre Terzioğlu Sosyal Medya Paylaşımları

Yunus Emre Terzioğlu - Cenk İnstagram Son Hali

Yunus Emre Terzioğlu – Cenk İnstagram Son Hali

Genç oyuncu Yunus Emre Terzioğlu Instagram adlı sosyal medya hesabından zayıflama ile ilgili başarısını şu açıklamalarla ifade etti;

Kırgın Çiçekler Dizisi Sezon Finalinde Neler Olmuştu?

Cenk ve Güney ikilisi Ramazan ayında davulcu olup sevdiklerinin balkonunda davul çalarak maniler söylemişlerdi. Güneyin evlenme teklifi ve ardında Cenk de evlenme teklifi yapınca, tiyatro sahnesinde büyük olay olmuştu.

Kırgın Çiçekler Cenk Zayıflama Haberi ile ilgili konu altında ki yorum bölümünden sizde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yazının Devamı için
Advertisement
Şunlara da göz kırp...

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

1 Comment

1 Yorum

  1. sevde

    20 Ekim 2016 at 13:58

    vay be bu çocuk bu kadar kısa bir sürede nasıl bu kadar zayıfladı enteresan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Magazin

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top