Kilo Almak İstiyorum Ama Alamıyorum Diyenler!

Kilo Almak İstiyorum Ama Alamıyorum Diyenler!

Kilo Almak istiyorum ama alamıyorum diyenler için kadın sitemiz tarafından kaleme alınan bu yazımızda, siz değerli takipçilerimize en sağlıklı ve en hızlı kilo alma yöntemleri derlemiş bulunmaktayız. Daha önce ki yazılarımızda, Neden Kilo Alamıyorum? sorusuna cevap vermiş bulunmuştuk. Öncelikle Beslenme konusunu daha önce ki yazılarımızda dile getirdiğimiz gibi bu yazımızda da vurgu yapmak üzere “Doğru […]

Kilo Almak istiyorum ama alamıyorum diyenler için kadın sitemiz tarafından kaleme alınan bu yazımızda, siz değerli takipçilerimize en sağlıklı ve en hızlı kilo alma yöntemleri derlemiş bulunmaktayız. Daha önce ki yazılarımızda, Neden Kilo Alamıyorum? sorusuna cevap vermiş bulunmuştuk.

Öncelikle Beslenme konusunu daha önce ki yazılarımızda dile getirdiğimiz gibi bu yazımızda da vurgu yapmak üzere “Doğru ve Düzenli Yemek Yeme Alışkanlığı” maddesini hatırlatmak istiyoruz. Zayıf ve kilo alamayan kişilerin ortak noktası, Sabah kahvaltılarını yapmamaları ve ya bir pohaça ile geçirmeleridir. Bu beslenme alışkanlığı olan kişilerin kilo almaması gayet normaldir. Bu alışkanlığı tamamen ortadan kaldırmalı, sabahları sıkı bir kahvaltı yapmaları gerekmektedir.

Kilo Almak, Kilo Vermekten daha zorlu bir Süreçtir

Evet yanlış duymadınız. Kilo vermek kilo almaktan daha kolay bir durumdur. Bu durum kilo almak isteyenlerin mucadeleyi hemen bırakmamaları ve daha fazla sabırlı olmaları gerektiğini belirtmek istiyoruz. Bu sebeple yukarıda ki durumu da içine katarak, doğru beslenme alışkanlığı ve iştahsızlığı ortadan kaldırmak ciddi bir süreci beraberinde getirmektedir.

 Sık Sık KuruMeyve Tüketin

İş yerinde ya da evinizde sık sık kuru meyve tüketin. Kurumeyve tüketimi hem protein hem de zengin vitamin deposu olduğundan iştahınızı açar ve kilo almanızda önemli bir destek sağlar. Fındık, Kuru kaysı, Kuru üzüm, Ceviz vb.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kırmızı Et ya da Balık Tüketin

Bu durum ülkemiz için ekonomik açıdan biraz zor olsa da haftada en az bir kere Kırmızı Et ya da Balık tüketmeniz kilo alabilmeniz için son derece önemlidir. Bu maddenin için Tavuk girmez bu yüzden kırmızı et yerine tavuk yesem olmaz mı? sorusunu hiç sormayın bile. Kırmızı etin yeri ayrıdır.

Çay ya da Kola yerine yerine Sıkma Portakal Meyve Suyu

Sabahları, çay, kola, ya da kahve yerine sıkma portakal suyu ya da nar, karışık sıkma meyve suları içmek kilo almanıza büyük katkı sağlayacaktır. Bu ve yukarıda saydığmız uygulamaları bir ya da 3-5 gün yapmanız bir anlam ifade etmez. Sadece etkisini hissedersiniz. Kilo Alabilmeniz için bu önerilerimizi en az 40 gün boyunca aralıksız uygulamanız gerekmektedir.

Eski Alışkanlıklarınızdan Kurtulun! – by Editör

Eğer gerçekten kilo almak istiyorsanız eski beslenme alışkanlıklarınızı mutlaka unutmanız gerekiyor. Düzenli beslenme sağlık ve fit bir vücut için olmazsa olmaz ilk kuraldır. Spor merkezlerine gidenler bunu çok iyi bilir. Vücut geliştirme ya da Fitness yapanların bunu 10 gün ya da 1 ay yapması bir anlam ifade etmediği gibi hiç bir sonuç vermez. Bu noktada bu beslenme alışkanlığını hayatınızın içine yerleştirmelisiniz.

İştah problemi yaşıyor ve yukarıda ki önerileri yerine getiriyor ve kilo alma noktasında belirli adımları aşmış olduğunuzu düşünüyorsanız, size tamamen doğal ve etkili bir kilo aldırıcı ürünü tavsiye etmek istiyoruz. ismi Megamax Kilo Aldırıcı. Tıklayın ve ürün ile ilgili yorumları okuyun.

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al