Kilo Almak için Öneriler

Kilo Almak için Öneriler

Kilo almak için kadın sitemizin bu bölümünde sizler için işleyeceğimiz Kilo Almak için Öneriler başlığı altında önemli noktalara yer vereceğimiz gibi, beslenme ve sağlık konularında da dikkat edilmesi gereken başlıkları da özellikle belirtmiş bulunmaktayız. Özellikle kilosuz – zayıf olan bayanların kansızlık problemi ve regl dönemlerinde yaşadıkları problemler fazla olmakla birlikte, yağ oranı seviyesinin oldukça düşük olması yaşam […]

Kilo almak için kadın sitemizin bu bölümünde sizler için işleyeceğimiz Kilo Almak için Öneriler başlığı altında önemli noktalara yer vereceğimiz gibi, beslenme ve sağlık konularında da dikkat edilmesi gereken başlıkları da özellikle belirtmiş bulunmaktayız.

Özellikle kilosuz – zayıf olan bayanların kansızlık problemi ve regl dönemlerinde yaşadıkları problemler fazla olmakla birlikte, yağ oranı seviyesinin oldukça düşük olması yaşam süreçlerinde ciddi olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Hal böyle olunca, Kilo almak, sağlıklı bir bünye ve dengeli bir kilo da sabit olmanız için sizlere bir kaç öneri paylaşmak istiyoruz.

Öncelikli olarak; kilo almak ve özellikle sporcuların ilgisini çeken kimyasal proteinlerden uzak durmanızı öneriyoruz. Zira bu ürünlerin ciddi yan etkileri bulunmakta olup, uzun vade de özellikle erkeklerde testeron hormonlarını üretiminde dengesizlik oluşturmaktadır.

Her öğün tükettiğiniz yiyeceklerin karbonhidrat, protein ve yağ oranları dengeli olmalıdır, her besini yeterli ölçüde yenmeli büyük önem arz etmektedir.

Öğünlerde salata yemekten korkmayın, içerisine patates, havuç, avakado, mısır, susam, peynir, kuruyemişler katarak biraz daha kalorisini artırabilirsiniz.

Su tüketiminiz önemli ama bunu yemeklerle beraber değil yemeklerden yarım saat önce veya sonra yapın.

Son olarak kilo almak için yapılan tüm önlemlerin öncelikli olarak “sağlıklı yöntemler” olması gerektiğini belirtmeliyiz. İleri aşamalarda yapacağınız yanlış uygulama ve yöntemler sağlığınızı daha ciddi yönde bozabilmektedir.

Sağlıklı şekilde kilo almak için, doğal besinler kullanmanızı ısrarla öneriyoruz. Zayıf olanlar ve kilo almak isteyenlerin Demir eksikliği ve kansızlık gibi şikayetleri noktasında ele alınacak en doğru öneri; doğal ve organik kilo aldırıcı besinlerdir. Kadın sitemizin beslenme bölümünde konu ile ilgili doğal ürünlerin bilgisini sizler için aktarmış bulunmaktayız.

Sağlıklı ve zinde bir hayat için en önemli kural düzenli beslenmektir.

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

    • Yeşim Hanım Merhabalar,
      Sitemizde Kilo almak için öneriler ile ilgili bir kaç konu var o konuları okumanızı tavsiye ediyorum. Okuduktan sonra cevabını kendiniz vermiş olacaksınız. Sağlıklı günler dileriz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli