Kendi bedenine Uygun Mont ve Kaban Nasıl Bulunur?

Kendi bedenine Uygun Mont ve Kaban Nasıl Bulunur?

Soğukların gelmesiyle birlikte dış görüntümüzü bütünleştiren paltolara sarınamaya başladık.Haki renk yine siyah olsa da pastel renkler de kürklü paltolarımıza farklı bi tarz katmaktadır. Beden ölçülerimizi saklaya bilen paltolar, yaka kürkleriyle,uzayan boylarıyla daha zarif bir görüntüye bürünmüştür. Bunun la birlikte San yaldız işlemeli borok desenler yine sık sık karşımıza çıkmakta. Deri montlar yine vazgeçilmezliğini korumakta bu […]

Soğukların gelmesiyle birlikte dış görüntümüzü bütünleştiren paltolara sarınamaya başladık.Haki renk yine siyah olsa da pastel renkler de kürklü paltolarımıza farklı bi tarz katmaktadır.

Beden ölçülerimizi saklaya bilen paltolar, yaka kürkleriyle,uzayan boylarıyla daha zarif bir görüntüye bürünmüştür. Bunun la birlikte San yaldız işlemeli borok desenler yine sık sık karşımıza çıkmakta. Deri montlar yine vazgeçilmezliğini korumakta bu sezonda jean ve koton kumaşlarla birlikte tarz oluşturmaktadır.

Boy ları uzamış paltoların aksesuarı kemerler ayrı bir şıklık katmakta kıyafetlerimize.Beden sıkıntısı yaşama sakta dışarıdan baktığımızda harika görünen bir model üzerimize giydiğimizde yakışmadığını görüyoruz bazen, bunun sebebi vücut tipimize ve tarzımıza uygun paltoyu bulamamamızdan kaynaklı.Veri ceğimiz bir kaç ince detay ve ip ucuyla şık bir palto tercihi yapa biliriz.

Vücut tipinize en uygun paltoyu bulmak aşağıdaki tüyolarla çok kolay olacak;

Göbeğin Varsa; Yaz bitmiş ve hala eritemediğiniz bir göbeğe sahipseniz, köşeli ve eğimli çizgiler belin daha ince görünmesini sağlar. Bu sezon sıkça göreceğimiz kemerli paltolardan uzak durun.

Bacak Boyun Kısaysa; Kısa bir bacak boyuna sahipseniz, kısa ve vücuda oturan modeller tercih etmelisiniz. Kısa olan bacak boyunuzun daha kısa görünmesini sağlar. Boyuna çizgili modeller ise boyunuzu olduğundan uzun gösterir. Orta boylu ve çok uzun paltolardan kaçının.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Göğsün Büyükse; Göğsünüz büyükse, göğüs kısmını sıkıştırarak daha fazla ön plana çıkarmayacak bir model tercihinde bulunun. Kürklü ve süslü yakalar dikkati oraya çeker. Detayla bir palto isterseniz, kapüşon sizin için uygun bir tercih olabilir.

Kalçalıysan; Fermuarı kapatıldığında kalçayı sarmayan ince dikişli modeller sizin için oldukça uygun seçimler olur. Kısa ve slim modeller kalçalı bayanlar için uygun modeller değildir. Kalça hizasında biten paltolar sizin için oldukça uygun olacaktır.

Uzun ve İnceysen; Her modelin oldukça yakışacağı bir vücut tipine sahipsiniz. Sınırsız seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Orta boy paltolar boyunuzu olduğundan kısa gösterir. Kalçanın üzerinde biten ceketler vücudunuzu oldukça güzel gösterir.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al