Kastra Masa Sandalye

Kastra Masa Sandalye

Koleksiyonlarında, ahşap kütük masalar, ahşap-metal sandalyeler ve endüstriyel tarz ev mobilyası ürünleri bulunan Kastra Masa Sandalye firması ile tanışma zamanı.

Gerek ev, gerekse cafe, restoran gibi yerlerin vazgeçilmez demirbaşlarından olan masa, sandalyeler için; sağlamlık ve estetik çok önemli. Bu iki özelliği de hakkıyla yerine getiren Kastra, sandalye ve masa üretiminde, en iyi standartları yakalıyor.

Koleksiyonlarında, ahşap kütük masalar, ahşap-metal sandalyeler ve endüstriyel tarz ev mobilyası ürünleri bulunmaktadır.

Ayrıca mekana ve kişiye özel yaptıkları ürünler ile kombinasyona uygun masa ve sandalye modelleri hazırlıyorlar. Butik üretim mantığından yıllardır vazgeçmeden, profesyonel iş gücü ile günümüz teknolojisini harmanlayarak çıkan tüm ürünler; yaşam alanlarında fark yaratmak için buluşuyor. Kendilerini aşağıdaki şekilde tanımlıyorlar.

En Büyük İlham Kaynağımız: Doğa

Tanrının insanlığa sunmuş olduğu, doğanın, faydaları ve güzelliklerine hepimiz şahit olmaktayız. Yarattığı eşsiz ve birbirinden tamamen ayrı ahşabı, tekrar doğadan aldığımız ilham ile uluslararası standartlarda üretmenin haklı gururunu taşıyan Kastra firması, bu kaliteyi müşterilerimizle paylaşmaya ilk günkü heyecan ile sürdürmekteyiz. Alınan sonuç ise harika! Uzun yıllar kullanılacak, antika değeri taşıyacak bir miras bırakmak. Yaşam alanlarınızda farklılık oluşturacağınız birçok fikir ve tasarımlar için herkesi firmamıza beklemekte yada firma resmi sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Kastra Logo Ürünler


İstanbul ilinde , 2’si Başakşehir 1 tanesi de Sarıyer ilçesinde olmak üzere 3 farklı mağazası bulunan firmamızı ziyaret etmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek ister, ürünlerimiz hakkında bilgi almak için 0212 675 15 10 numaralı çağrı merkezimizi çekinmeden arayabilirsiniz. Standartların üstünde bir üretim sergileyen firma, Sandalyeler, Masalar başta olmak üzere, Koltuklar ve Bahçe Mobilyaları üzerine üretimlerini sürdürmektedir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Tüm modelleri görebileceğiniz kapsamlı masa sandalye web sitesi: www.kastra.com.tr – Kastra

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al