Kardeş Payı Dizisi Reyting Rekoru Kırıyor

Kardeş Payı Dizisi Reyting Rekoru Kırıyor

Star TV’de izleyicilerle buluşan ve 3 Nisan’da 7. bölümü yayınlanacak olan Kardeş Payı Dizisi Reyting Rekoru kırmaya devam ediyor. Dizinin Başröllerini paylaşan Ahmet Kural ve Murat Cemşir Komedi dalında ödül almıştır. Kardeş Payı dizi yönetmenliğini  ve Seneryosunu yapan Selçuk Aydemir dizi de yer verilen konu ile de büyük ilgi görüyor. Bu Harika dizi hem kalitesi […]

Star TV’de izleyicilerle buluşan ve 3 Nisan’da 7. bölümü yayınlanacak olan Kardeş Payı Dizisi Reyting Rekoru kırmaya devam ediyor. Dizinin Başröllerini paylaşan Ahmet Kural ve Murat Cemşir Komedi dalında ödül almıştır.

Kardeş Payı dizi yönetmenliğini  ve Seneryosunu yapan Selçuk Aydemir dizi de yer verilen konu ile de büyük ilgi görüyor. Bu Harika dizi hem kalitesi hem de konu itibari ile izleyicilerin favori dizisi olmayı hak kazanmıştır.

 Kardeş Payı Dizi Konusu

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir.

Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyza olur…

Tahsin her yaz Metin ve Ali’yi “Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun” gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar.

Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır.

Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama “Dünya’ya barış ve mutluluk getirecek” diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar.

Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

kardes-payi-izle-tv

Büyük Merakla İzlenen Kardeş Payı Dizi Fragmanlarını sitemizde yer vermeye başlayarak dizi ile ilgili yorumlarınızı da konu altında bizlerle paylaşabileceksiniz.

Star Tv yeni dizi Kardeş Payı yeni bölüm izle. Star TV Son Bölüm Perşembe gönülleri fetheden Kardeş Payı fragman ve son bölümü merak edenler 7. bölümde neler olacak? Kardeş Payı 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeş payı izle ve Kardeş Payı özet

Kardeş Payı 3 Nisan Perşembe Günü Yeni Bölümü Olan 7. Bölüm Malesef Yayınlanmayacaktır. Ekranlara Gelecek olan Eski Bölümlerden Oluşan Özel Bölümdür.

Kardeş Payı Dizisi | Güncel Fragmanlar Yayınlanacaktır.

kardes-payi-dizisi-alt-fragman-izle

DipNot :
Bu Konu Kardeş Payı Dizi Tanıtım Amaçlı Olup, Sadece Film Fragmanı Yayınlanmaya Uygun Konsepte Ele Alınmıştır.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor