Kardeş Payı 11. Bölüm Fragmanı

Kardeş Payı 11. Bölüm Fragmanı

Kardeş Payı 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 8 Mayıs 2014 Perşembe günü Star TV de 11. bölüm ile izleyicileri ile buluşan Kardeş Payı Fragmanı yine Bomba Gibi hayranlarının karşısında. Gülmekten kendinizi alamayacağınız Kardeş Payı Dizisi 11. Bölümde Neler olacak?  Kardeş payı dizi müziği de çok hoş. Kardeş Payı 11. bölümünde Metin ve Ali, babalarının arkadaşları ile birlikte yürüttükleri hidrojen […]

Kardeş Payı 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 8 Mayıs 2014 Perşembe günü Star TV de 11. bölüm ile izleyicileri ile buluşan Kardeş Payı Fragmanı yine Bomba Gibi hayranlarının karşısında. Gülmekten kendinizi alamayacağınız Kardeş Payı Dizisi 11. Bölümde Neler olacak?  Kardeş payı dizi müziği de çok hoş.

Kardeş Payı 11. bölümünde Metin ve Ali, babalarının arkadaşları ile birlikte yürüttükleri hidrojen ile çalışan motor çalışmasına  yardımcı olmak istiyor ancak babaları bu projeden onları dışlıyordu.

Bu süreçte yaşanan diyaloglar eğlenceli anların yaşanmasına neden olur. Kardeş Payı 11. bölümünde Mafya yine izleyicileri kırıp geçiriyor. Dizinin yerim deyinde ise fenomeni olan Mafya ekibi ise mahallede denetimini arttırma çabasındadır ve olan bitenleri anlamlandırmaya çalışmaktadırlar.

Kardeş Payı 11. bölümünde  Hamiyet’in Feyza’ya söyleyeceği söz Feyza’yı Kardeş Payı 10. bölümde incitir. Diğer taraftan mahallenin muhasebecisi Oğuzhan’da zor durumdadır. Oğuzhan aldığı 10 tl ‘yi ne alırsan 1 TL ‘de harcıyor 🙂

Oğuzhan Replik: Las Vegas’da kumar oynayıp para kaybetmiş gibi hissediyorum kendimi 🙂

Kardeş Payı yeni bölümünmerakla beklenen fragmanını aşağıda sizler için paylaştık. Bu fragman videosundan yararlanarak Kardeş Payı 11. bölümde neler olacağına dair ipuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca Kardeş Payı dizisinin bütün bölümlerinin bipsiz izleme bağlantıları da haberimizin sonunda yer almaktadır.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor