Karbonat Çayı ile Zayıflama

Karbonat Çayı ile Zayıflama

Ve Şimdi Sırada Karbonat Çayı. Ama Bu Farklı. Çünkü Tübaf Tarafından Onaylanmış Karbonat Çayı Tüm Uzman ve Ünlülerin Dilinde. Bu Çay Diğerlerinden Farklı ve Zayıflama Etkisi herkes tarafından konuşuluyor. Gündeme bomba gibi düşen ve duyanları şaşırtırken bir yandan da yine mi zayıflama çayı dedirten ama içeriği ile ilgili bilgi alınca çok şaşırtan Karbonat Çayı TUBAF […]

Ve Şimdi Sırada Karbonat Çayı. Ama Bu Farklı. Çünkü Tübaf Tarafından Onaylanmış Karbonat Çayı Tüm Uzman ve Ünlülerin Dilinde.

Bu Çay Diğerlerinden Farklı ve Zayıflama Etkisi herkes tarafından konuşuluyor.

Gündeme bomba gibi düşen ve duyanları şaşırtırken bir yandan da yine mi zayıflama çayı dedirten ama içeriği ile ilgili bilgi alınca çok şaşırtan Karbonat Çayı TUBAF tarafından onaylı olmuş ve bir çok uzman tarafından tavsiye edilmektedir.

Peki Nedir Bu Karbonat Çayı ?

İçerisinde bulunan faydalı bitkiler sayesinde zayıflamanızı sağlarken, aynı zamanda mucizevi gıda kimyası olan karbonat sayesinde vücudun alkali seviyesini ayarlayarak bir çok hastalığı tedavi etme ve önlemeniz de yardımcı olmaktadır.

Karbonat çayı 16 farklı bitkiden oluşan bir çaydır.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Bu bitkiler kiraz sapı, mısır püskülü, funda yaprağı, mate, ısırgan otu, hibisküs, karbonat, yeşil çay, papatya, biberiye,kekik, rezene, avakado yaprağı, kırkkilit, melisa ve karabaş otudur.

Karbonat TÜBAF (Türkiye aktarlar ve baharatçılar federasyonu) tarafından onaylı olarak üretilmiştir. İçeriği %100 doğaldır.

Aynı zamanda TÜBAF adına TR-16-K-017408 kayıt numarası ve 0280-21 parti numarası ile Bakanlık izni ile üretilmiştir. İçriğindeki bitkiler alkali yönünden zengin bitkilerdir.

Çift Katmanlı Yüksek Performans

Karbonat ve bir çok özel b etkin maddeler karışımı içeren. Son teknoloji çokbir çok aktif extraktbulunduran bir çay türüdürchitosan ve askorbik asidi özel bir oranda içermektedir.

Double (12 farklı formül ) formu ile hem yağ tutucu hem de fiber özelliği kişilerin kilo verme sürecini kolaylaştırmaya yardımcıdır.

Karbonat Çayı Alkali Diyetii ile ilgili sizde düşüncelerinizi, memnuniyet ve eleştirilerinizi konu altında bizimle paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. ben bu gün aldım ve kulanmaya başladım tadı güzel ama kilolardan kurtulmama faydası olacakmı bakalım deneyip görecez…

  2. Karbonat Çayı Kullanan Var mı Arkadaşlar ?
    Yorumlarını yazarsa çok sevinirim. Almayı Düşünüyorum da..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al