Kanal D’de yeni dizi heyecanı

Kanal D’de yeni dizi heyecanı

Seven, aşık olan, yüreği kırılan bir kadının hikayesi “Bana Artık Hicran De”

Kanal D’nin başrollerini; Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisough, Tamer Levent, Nur Sürer, Zeyno Eracar, İncinur Daşdemir, Turgay Kantürk, Nadir Sarıbacak ve Elif Ceren Balıkçı’nın paylaştıkları, yeni sezondaki iddialı dizilerinden “Bana Artık Hicran De” Pazar günü (14 Eylül) saat 20.00’de ilk kısmı ile ekrana gelecek.

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı, hikayesini Gülizar Irmak, senaryosunu da Coşkun Irmak-Gülizar Irmak’ın kaleme aldıkları “Bana Artık Hicran De”, yaşamın içerisinde sürüklenen bir kadının, çaresizlik ve başkaldırı dolu hayat öyküsünü konu alıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile milyonların yeni ekran gözdelerinden olmaya namzet bulunan “Bana Artık Hicran De”nin konusu şöyle; Hicran; tüm kişiler içerisinde bir insan. Bütün kadınlar içerisinde bir kadın. Doğup büyüdüğü yuvada söz dinleyen bir çocuk. Sonra bir genç kız. Seven, aşık olan, kırılan bir kalp sonra da.

Bütün anneler içerisinde bir anne. Sürüklenen bir yaşamın içerisinde bir kadın. Bu hayat, günün birinde seçim yapmaya zorlar Hicran’ı. “Ben senin annen değilim” der, kızına. “Peki, sana ne diyeyim anne?” sorusuna cevabı ise, çaresizlik ve başkaldırı dolu bir fısıltıdır: “Bana bundan böyle Hicran de…”Dizinin inşaat ve oyuncu kadrosu da şöyleYapım: Süreç FilmcilikYapımcı: Ali GündoğduYönetmen:

Volkan KocatürkHikaye: Gülizar IrmakSenaryo : Coşkun Irmak-Gülizar IrmakGörüntü Yönetmeni: Metin TurguçOyuncular: Aslı Enver (Hicran Eyüpoğlu), Buğra Gülsoy (Sinan Erinç), Alican Yücesoy (Murat Sezgin), Şebnem Hassanisough (Lale) ,Tamer Levent (Sait Eyüpoğlu),Nur Sürer (Selvi Sezgin), Zeyno Eracar (Makbule Eyüpoğlu), İncinur Daşdemir (Dilber), Turgay Kantürk (Recai Kutlu ), Nadir Sarıbacak (Nazif Kambur), Elif Ceren Balıkçı(Özlem)

Kaynak: DHA

Kadin.info tarafından Magazin Haberleri sitemizde paylaşılmaya devam edecektir.

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor