Kahverengi Gözlüler İçin Makyaj Önerileri

Kahverengi Gözlüler İçin Makyaj Önerileri

Bakışlarınızı konuşturmak ister misiniz? İşte size fırsat! Kahverengi Gözlüler İçin Makyaj Önerileri ile ilgili yazımızda tüm detaylar ve yeni trend makyaj önerilerini Kadın sitemiz ziyaretçilerine paylaşıyor. Kahverengi gözlere sahip bayanlara en güzel önerilerimizden bahsetmek istiyoruz. Gözlerinizin rengi kahve diye renk uyumlarında problem yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz? Alternatifler her zaman için bayanlara kolaylık sağlamakta. Bir saç kesiminiz […]

Bakışlarınızı konuşturmak ister misiniz? İşte size fırsat! Kahverengi Gözlüler İçin Makyaj Önerileri ile ilgili yazımızda tüm detaylar ve yeni trend makyaj önerilerini Kadın sitemiz ziyaretçilerine paylaşıyor. Kahverengi gözlere sahip bayanlara en güzel önerilerimizden bahsetmek istiyoruz.

Gözlerinizin rengi kahve diye renk uyumlarında problem yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz? Alternatifler her zaman için bayanlara kolaylık sağlamakta. Bir saç kesiminiz ya da bir herhangi bir giydiğiniz kıyafet sizi çok şık ve güzel gösterebilir. Kahverengi Gözlüler İçin Makyaj Önerileri.

Kahverengi Gözlüler İçin En Trend Makyaj Önerileri

Sizi cesarete davet ediyoruz ve makyajdan devam ediyoruz alternatif çokluğu bizi olduğumuzdan daha güzel ve farklı gösterebilir. Öncelik her zaman için ten rengimize ve göz rengimize göre değişiyor olmasıdır. Kahverengi gözlere sahip olmak renkli gözlülere nazaran alternatifinizin daha fazla olduğunun göstergesi.

Sizinle birden fazla öneriyi paylaşmak istiyorum. Gözleri ön plana çıkarmak isterseniz kaşlardan başlayabilirsiniz. Vereceğiniz kaş şekilleri gözleri vurgulamak için ilk seçenektir. Kahverengi gözler için kullanılmaması gereken renkler ise pembe ve leylak rengi farlardır. Bunlar kesinlikle risklidir. Makyaj tasarımcılarının kahverengi gözlere sahip bayanlara ilk önerisi kobalt mavisidir.

Gün içinde kullandığınız makyajı, gece makyajına çevirebilmek için birden farklı stilleri kullanabilirsiniz. Kahverengi gözlere far seçimi yaparken ten renginiz ve saç renginiz de önemlidir. Eğer ki kahverengi gözlere vurgu yapmak isterseniz yeşil, parlak beyaz, doğal tonlar, bej rengi, bakırın tonlarını, lacivert veya simli farları önerebiliriz.

Bayanların dikkat etmesi gereken bir konu da var tabi ki bu da gözlerinizdeki kahvenin renk tonlarıdır. Koyu, orta, açık kahverengi tonlara sahip olabilirsiniz. Tabi ki bu konuda da verebileceğimiz önerilerimiz de var. Eğer gözleriniz koyu kahve renkteyse ve gözlere vurgu yapmak istiyorsanız koyu erik moru, siyaha yakın gri, koyu yeşili kullanabilirsiniz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Orta kahverengi gözlere sahipseniz bronz tondaki farlar, menekşe rengi, turuncu tonları, parlak sarı gibi renkteki farlar sizler için vazgeçilmez bir alternatif olmalıdır. Açık kahverengi gözler ise siyah eyeliner kullanmamanızı öneririz. Açık sarı tonlarını tercih edebilirsiniz.

Göz kalemi seçimi yaparken mutlaka siyah ve koyu renkteki kalemleri tercih edebilirsiniz. Lacivert, bakır ve gümüş rengi de sizin için doğru bir tercih olabilir. Küçük bir ipucu da vermek gerekirse farklı makyaj stillerini denemeden önce maskara kullanmak yerine kirpik kıvırıcıyı da kullanabilirsiniz.

Makyaj önerileri ile ilgili tüm renkli gözler için yer verilecek olup, konu ile ilgili yorumlarınızı konu altında ki bölümden paylaşmanızı öneriyoruz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al