KadınTR Kadınlara Özel Tüm Konular

KadınTR Kadınlara Özel Tüm Konular

Kadınlara Özel Tüm konuların yer verildiği internet dünyasında yeni bir koku bırakan kadintr.com yayın hayatına kendine özel bir renk katarak yayın hayatında büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. Sitede özel editörler tarafından paylaşılan Alışveriş ve Moda haberleri, Sağlık ve Diyet, Zayıflama ürünlerinden Anne Bebek Ürünlerine bir birinden güncel bayan konuları yer verilerek ziyaretçilerin düşüncelerine de açık […]

Kadınlara Özel Tüm konuların yer verildiği internet dünyasında yeni bir koku bırakan kadintr.com yayın hayatına kendine özel bir renk katarak yayın hayatında büyük başarılara imza atmayı başarmıştır.

Sitede özel editörler tarafından paylaşılan Alışveriş ve Moda haberleri, Sağlık ve Diyet, Zayıflama ürünlerinden Anne Bebek Ürünlerine bir birinden güncel bayan konuları yer verilerek ziyaretçilerin düşüncelerine de açık konulara eşlik etme olanağı sağlamaktadır. Kadın yer yüzünde en değerli ve kutsal olarak tanımlanırken ülkemizde kadına yönelik her türlü değeri kadin.info sitemizde paylaştığımız gibi aynı değerler bütünlüğünü sizlere tanıttığımız kadın sitesinde de bulacaksınız.

Kadınlara yapılan şiddet ve haksızlığa da değinecek olan ve bu konu ile ilgili projelerinden söz eden Kadintr.com yöneticileri mevcut sivil toplum kuruluşları ile ilgili görüşmelerinin de devam ettiklerini bildirdi.

kadintr.com tüm güzellikler adına
kadintr.com tüm güzellikler adına

Yer yüzünde her güzelliğin kadın için var olduğunu, estetik, yaşam ve olgunun kadında bütünleştiğini bu bağlamda oluşmuş tüm değerleri kadında toplandığını hatırlatarak özellikle Anadolu’da Ana diye tanımlanan kadın’ın şu an malesef hangi konumda ve nasıl bir değerde bulunduğunu üzülerek görmekteyiz.

Burada ve size aktardığımız sitede moda, magazin, sağlık gibi konulara yer versek bile asıl vizyonumuzun Kadın değeri, kadına olan önem ve olguyu benimseyen bir kalemin değer bilen kadınların her zaman yanında olduğunun göstergesi olmuştur.

Son söz olarak bir şiir’den alıntı yaparak sözlerimi bitiriyorum;
…bu her kadın geleceği doğuran bir cennet’tir.  M.Ceylan

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

 

Kadin.info Editörü
Yusuf ŞAHİN 

 

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al