Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı

Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı

Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı. Erkekler için yazılmış ama kadınlar için de bir o kadar önem ifade eden davranış durumlarını inceledik.

Kadınların Sevmediği 9 Erkek Davranışı nelerdir? Erkekler için yazılmış ama kadınlar için de bir o kadar önem ifade eden davranış durumlarını kadın sitemizin bu makalesinde sizler için inceledik.

İşte İtici Gelen / Sevilmeyen O Erkek Tipleri ve Davranışları

1: Negatif Erkek Modeli

Kadınlar erkeğin sağlam ve güçlü olanını tercih ederler. Kendine yenilmiş, her durumdan rahatsız ve şikayetçi olan, başarısız ve hayata karşı yenilmiş erkeklerle beraber olmak istemezler.

2: Geçmişe Takılı ve Dedikoducu Olmayan Erkek

Kadınlar her ne kadar arkadaş ortamında bir araya gelince dedikodu yapsalar da erkeğin dedikodu yapanı onlara itici gelmektedir. Hayatındaki her problemi anlatan ve ve geçmiş ilişkileri konusunda ileri geri konuşan erkek onlar için tercih edilen bir tip değildir.

3: Monoton Bir Hayat

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Kadınlar ilişki evresinde farlılık yaşamayı çok severler. Erkeklerin de bu konuda çaba göstermelerini ve ilişkiyi monotonluktan çıkarmaları konusunda faaliyette bulunmaları hoşuna gider. Bu yüzden bu aşamada sessiz kalan erkekleri pek tercih etmezler.

4:Farklı Olayım Derken Kendinizden Ödün Vermeyin

Toplum içinde her konuya atlayan ve herkese olumsuz eleştiri ile yaklaşan kendisine bir eleştiri geldiğinde de hoşgörü ile yaklaşmayan tiplerden pek hoşlanmazlar. Ortamı aykırı düşünceleri ile geren ve bu gerginlikten haz alan tipler onlara bir hayli uzaktır.

5: Maddiyat

Hayatının her safhasında para konuşan ve karşı cins ile para münasebetine giren erkekler kadınlar için çok iticidir. cimri erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

6: Egolu Erkek

Kadınlar fazla ego sahibi ve kendini beğenmiş burnu havada olan tiplerden hoşlanmazlar. öz güven ve mütevazi tipleri tercih ederler.

7: Giyim Tarzı

Kadınlar sivri burun ayakkabı giyen, beyaz çorap giyen, tespih kullanan erkekleri de itici bulurlar. Kendisine bakım yapan belli bir tazı olan ve temizlik konusunda hassas olan erkekleri tercih ederler.

8: Tembel ve Akıllı Olmayan Bir Kişilik

Kadınlar zeki çevik ve her ortama girdiğinde kendisinden söz ettirmeyi başarabilen öz güveni yüksek erkeklerden hoşlanırlar. Kendisini ifade etmekte zorluk yaşayan ve aynı zamanda silik bir karaktere sahip olan erkeklerden hoşlanmazlar.

9: Anneci Yapı

Birazda olsa anneci olan erkeklerden de uzak dururlar.

10: Ağzı Kokan ve Bakımsız Erkek Modeli

Sınırım bu maddeyi detaylandırmaya gerek yok. Açık ve net şekilde kendine bakmayan erkek modeli.

Sizinde sevmediğiniz itici gelen erkek davranışları varsa konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Zencefil Çiçek Zencefil Çiçek Orada onlara bir kadeh içirilir ki, karışımı zencefildir. (İnsan Suresi, 17)
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al