Kadınların Gündeminde Fat Block

Kadınların Gündeminde Fat Block

2014 yılının en çok konuşulan zayıflama ürünü olan Fat Block, yaz aylarının da yaklaşması ile en çok konuşulan zayıflama ürünü olarak yerini almayı başardı. Fat Block Kullananlar, Fat Block Zayıflatıyor mu? Kullanan Var mı? Fat Block ile Kaç kilo verebilirim? gibi soruların artması ve Televizyon ekranlarında çıkan reklamlarında tetiklemesi ile Fat Block yağ tutucu zayıflama […]

2014 yılının en çok konuşulan zayıflama ürünü olan Fat Block, yaz aylarının da yaklaşması ile en çok konuşulan zayıflama ürünü olarak yerini almayı başardı.

Fat Block Kullananlar, Fat Block Zayıflatıyor mu? Kullanan Var mı? Fat Block ile Kaç kilo verebilirim? gibi soruların artması ve Televizyon ekranlarında çıkan reklamlarında tetiklemesi ile Fat Block yağ tutucu zayıflama tabletini bilmeyen kalmadı.

Peki Fat Block Gerçekten Zayıflatıyor mu? 

Daha önce açtığımız kadin.info sitemizde ki fat block kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorumlar bu soruyu cevaplıyor niteliğinde. Ancak, diyetisyen uzmanları, etkisinin ne ölçüde olduğunu kişinin metabolizma ve yeme ve çevre faktörleri ile değiştiğini belirtiyor.

Fat Block kullananlar arasında yaşanan bazı sıkıntılar ve farklı beklentiler olduğu gelen yorumlar arasında gözlemlenmektedir. Bu sıkıntıların başında ise, bazı kullanıcılar, ürünün kabızlık yaşattığı ile ilgili. Kabızlık ile ilgili bir şikayetiniz ürünü kullandıktan sonra meydana gelmiş ise, ürünü 3 gün ara vermenizi öneriyoruz. Bu süreçte sabahları aç karnına 2 bardak içine limon sıkarak ılık su içmenizi öneriyor bunu yatmadan önce tekrarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Fat Block, okunuşu ile fet blok kullananların diğer merak ettiği ve yanlış olan durumu ise yanlış beklenti. Bazı kullanıcılar ürünü bir hafta kullandıktan sonra etkisinin olacağını düşünüyor. Bu tamamen yanlış bir durumdur.

Zira hiç bir ürün bir hafta içinde etki gösterip kilo vermenizi sağlamaz. 10 gün – 20 gün arası bir zayıflama ürününden etki görüyorsanız o ürün mutlaka kimyasal bir içeriğe sahiptir.

Farklı ve yanlış bir beklenti içerisine girmemenizi öneriyor, sabırlı ve kararlı tutumunuzu devam ettirerek ürünü sonuna kadar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Hala kilo veremediyseniz, sağlıklı beslenme ve bol su tüketimi ve spor yapmayı mutlaka hayatınızın içine yerleştirin.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan memnuniyet duyacağımızı bildirir sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Fat Block ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları, memnuniyet ve şikayetlerinizi, diğer Fat Block sayfamız olan Fat Block Kullanıcı yorumlarından takip edebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli