Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Kadınlardan Teröre Karşı Birlik Mesajı

Yaşam

Kadınlardan Teröre Karşı Birlik Mesajı

Kadınlar, toplumun aynasıdır. Toplumun acısını, mutluluğunu zenginliğini yansıtan, medeniyetimizin kutsal kabul gördüğü kadınlar, ülkemizde yaşanan Teröre karşı sessiz kalmayarak Birlik mesajı verdiler.

Aysha Yaşam ve Stil Dergisinin Hilton Otel’inde düzenlenen 4. sene yemeğinde kadınlar ‘Teröre Karşı Tek Yürek’ olduğunu gösterdi.

Derginin 3 gün önce akşam Bomonti Hilton Otel’de 4. yılları için özel bir yemek daveti verdi. Ortalama 300 kadın davetlinin katıldığı etkinlikte misafirler, teröre ve son dönemlerde yaşanan acı olaylara karşı ‘tek yürek’ olduklarının mesajını ilettiler.

Geceye katılanlar arasında; Demet Sabancı Çetindoğan ve Sitare Akdilek gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri de yer aldı.

aysha-birlik

Gecede düzenlenen Sarar defilesinde Tülin Şahin baş manken olarak görev aldı. Defile bitiminde Türk bayraklarıyla podyuma çıkan mankenler, ayakta alkışlandılar. Şenol İpek ve eşi Bircan İpek’in sunuculuğunu üstlendiği etkinlikte konuşan Aysha Dergi İmtiyaz Sahibi Pınar Küçükşabanoğlu, “Kadınlar birlik ve beraberlik konusunda kararlılık ve hassasiyetlerini göz önüne serdiler. Bu gece bizi onurlandıran tüm kadınlara teşekkür ederim” dedi. Gecenin sonunda farklı kulvarlarda seçilmiş altı kadına plaket verildi.

Yazının Devamı için

Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Yaşam

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top