Kadınlardan Teröre Karşı Birlik Mesajı

Kadınlardan Teröre Karşı Birlik Mesajı

Kadınlar, toplumun aynasıdır. Toplumun acısını, mutluluğunu zenginliğini yansıtan, medeniyetimizin kutsal kabul gördüğü kadınlar, ülkemizde yaşanan Teröre karşı sessiz kalmayarak Birlik mesajı verdiler. Aysha Yaşam ve Stil Dergisinin Hilton Otel’inde düzenlenen 4. sene yemeğinde kadınlar ‘Teröre Karşı Tek Yürek’ olduğunu gösterdi. Derginin 3 gün önce akşam Bomonti Hilton Otel’de 4. yılları için özel bir yemek daveti verdi. Ortalama 300 kadın davetlinin katıldığı […]

Kadınlar, toplumun aynasıdır. Toplumun acısını, mutluluğunu zenginliğini yansıtan, medeniyetimizin kutsal kabul gördüğü kadınlar, ülkemizde yaşanan Teröre karşı sessiz kalmayarak Birlik mesajı verdiler.

Aysha Yaşam ve Stil Dergisinin Hilton Otel’inde düzenlenen 4. sene yemeğinde kadınlar ‘Teröre Karşı Tek Yürek’ olduğunu gösterdi.

Derginin 3 gün önce akşam Bomonti Hilton Otel’de 4. yılları için özel bir yemek daveti verdi. Ortalama 300 kadın davetlinin katıldığı etkinlikte misafirler, teröre ve son dönemlerde yaşanan acı olaylara karşı ‘tek yürek’ olduklarının mesajını ilettiler.

Geceye katılanlar arasında; Demet Sabancı Çetindoğan ve Sitare Akdilek gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri de yer aldı.

aysha-birlik

Gecede düzenlenen Sarar defilesinde Tülin Şahin baş manken olarak görev aldı. Defile bitiminde Türk bayraklarıyla podyuma çıkan mankenler, ayakta alkışlandılar. Şenol İpek ve eşi Bircan İpek’in sunuculuğunu üstlendiği etkinlikte konuşan Aysha Dergi İmtiyaz Sahibi Pınar Küçükşabanoğlu, “Kadınlar birlik ve beraberlik konusunda kararlılık ve hassasiyetlerini göz önüne serdiler. Bu gece bizi onurlandıran tüm kadınlara teşekkür ederim” dedi. Gecenin sonunda farklı kulvarlarda seçilmiş altı kadına plaket verildi.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al