Kadin.İnfo Tefal Çay Makinesi Hediyesi

Kadin.İnfo Tefal Çay Makinesi Hediyesi

Yeni Tasarım, tatlı paylaşımlar ve farklı projeler ile kadınlar portalı sitemiz kadin.info 2014 arefesinde ziyaretçilerine tatlı hediyeler kazandırmak için yeni bir etkinlik başlatıyor. Sitemiz konu altında yapacağınız değerli yorumunuz ile birlikte konuyu facebook’da paylaşanlar arasında 1 kişiye Tefal‘den Çay makinesi hediye.   Tefal Çay Makinesi Hediyesi Kampanya Şartları Aşağıda ki gibidir; Öncelikli olarak bu konu […]

Yeni Tasarım, tatlı paylaşımlar ve farklı projeler ile kadınlar portalı sitemiz kadin.info 2014 arefesinde ziyaretçilerine tatlı hediyeler kazandırmak için yeni bir etkinlik başlatıyor.

Sitemiz konu altında yapacağınız değerli yorumunuz ile birlikte konuyu facebook’da paylaşanlar arasında 1 kişiye Tefal‘den Çay makinesi hediye.

 

Tefal Çay Makinesi Hediyesi Kampanya Şartları Aşağıda ki gibidir;

Öncelikli olarak bu konu altında yorum yaptıktan sonra facebook ya da Twitter hesabınızda konuyu paylaşımı yapmak.

Daha sonra bize “Kadın ve Alışveriş”  konulu bir makale yazarak iletişim sayfamızdan iletin. En etkili makaleyi yazan bir kişiye Tefal Çay Seti Hediye Edilerek Makalesi sitemizde yayınlanacaktır. Kadın Sitesi etkinlikler belirli aralıklar ile devam edecek.

Bitmedi; 2. kişiye Air Bra Dikişsiz Sütyen hediye edilece olup, 2. makale de sitemizde paylaşılacaktır..

Etkinlik ile ilgili amacımız, sitemiz üzerinden yapacağımız paylaşımların daha kaliteli olması ve daha çok kadına ulaşarak, sosyal değerler çatısı altında bir paylaşımda bulunmaktadır. Yer yüzünde yaşanan kadın şiddeti ve kadına olan ön yargı ve sömürülere karşı bir hareket, daha sağlıklı, mutlu ve özgür bir gelecek için sizlerle bir arada bulunmak bizi bir kılacak tek şeydir. by Editör

 

 

Etkinlik Bitiş Tarihi : 5 Kasım 2013

 

Dezenfektan El Temizleme Jeli

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Dezenfektan El Temizleme Jeli