Juan Juan Saç Bakım Şampuanı

Juan Juan Saç Bakım Şampuanı

Kadın ve erkekler için en dikkat edilecek bakım noktası saçlardır. Saç dökülmesi, ince ve yağlı saçlar için yapılan bakımlar ve kullanılan saç bakım ürünleri ve şampuanlar son derece önemlidir. Bu noktada satışa çıkan Juan Juan Saç Bakım Şampuanı 2014 ilk çeyreğinde büyük bir ilgi görürken ürün ile ilgili tüm detaylı bilgileri sizler için inceledik. Juan […]

Kadın ve erkekler için en dikkat edilecek bakım noktası saçlardır. Saç dökülmesi, ince ve yağlı saçlar için yapılan bakımlar ve kullanılan saç bakım ürünleri ve şampuanlar son derece önemlidir.

Bu noktada satışa çıkan Juan Juan Saç Bakım Şampuanı 2014 ilk çeyreğinde büyük bir ilgi görürken ürün ile ilgili tüm detaylı bilgileri sizler için inceledik.

Juan Juan Saç Bakım Şampuanı ile ilgili içeriği nedir? Kullanımı Nasıl? Etkisi ve farklı saç tiplerine zararı var mı? Kullanıcı yorumları, gibi tüm soruların cevabını konu altında sizlere cevaplandıracağız.

Juan Juan Saç Bakım Şampuanı Nedir?

İçeriğinde tamamen doğal ve saçlara güç veren özel içeriği sahip saç bakım şampuanı, Saç bakım merkezlerinde de uygulandığı uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Juan Juan Saç Bakım Şampuanı İçeriği;

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Üzüm Çekirdeği, Argan Yağı, Badem Yağı, Sarımsak Yağı gibi bitki özü yağlarının yanı sıra Hindistan Cevizi, L-Arginie, Bal Ekstratı ve B12 Vitamin desteği ile zengin içerikli formül güçlendirilmiştir.

Juan Juan tamamen bitkisel özler içeren şampuan olması sebebi ile her farklı saç tipleri için uygundur.

Juan Juan Saç Bakım Şampuanı Kullanımı?

Doğal bitki özleri kullanılarak özen ile formülize edilen bitkisel içerikli juanjuan şampuan günlük hayatta kullanılan normal şampuanlar gibi uygulanır, juan juan şampuanı ıslak saç’a uygulamadan önce mutlaka çalkalayınız.

juanjuan-sac-bakim-sampuani

Juan Juan bitkisel şampuan ile saçlar yıkanmadan önce saçlar ılık su ile ıslatılır ve normal durulama yapılır, daha sonra ıslak saç’a juan juan şampuan yeteri kadar dökülür, saç diplerine 1-2 dakika masaj yapılarak saçta şampuan köpürtülür, bir süre saçta bekletilir ve ılık su ile durulanır.

Şampuan’ın  saç derisine temas ettiğinde emin olunuz. Haricen kullanım içindir.

Juan juan… Bu nasıl bir isim? Başka bir şampuan ismi bulamamışlar mı gibi aklınıza sorular gelmiş olabilir? Kısaca ürün ismi ile de kısaca bilgi vermek gerekirse;

juan-dolores

 

Şampuan ismi Dünyaca ünlü iç giyim markası Vicrotira’s Secret mankenlerinin Saç Stil uzmanı Juan Dolores isminden gelmektedir. Ünlü mankenlerin saç bakımı için uyguladığı formül ve içeriği bu şampuanı ortaya çıkarmıştır.

 JuanJuan Saç Bakım Seti Şampuan ve Krem Etkileri Nelerdir?

Saçın parlaklığına ve kısa sürede uzamasına yardımcı olur. JUAN JUAN Saç Şampuanı doğanın mucizesi olan bitkilerin etkinliğini nanoteknoloji sayesinde arttırdı.

juanjuan-etkileri

Saç köküne ve derisine en hızlı şekilde temas ederek kısa sürede saçlarınızın parlaklığını geri kazanılmasına yardımcı olur. JUAN JUAN 330ml lik şampuan ve 120 ml lik saç kreminden oluşmaktadır. Duş sırasında şampuanı ve kremi düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Türkiye Resmi Satış Fiyatı 59 TL’den satışa sunulan ürün için konu altında ürün ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al