JeoClay Maskesi

JeoClay Maskesi

Jeoclay cilt maskesi Ebru Şallı tavsiyeli ürün sosyal medyada yankı uyanmış ve bir çok kullanıcı tarafından beğeni ile memnun kalınmıştır. Piyasaya yeni çıkması sebebi ile 29 tl den satışa sunulan jeo Clay cilt bakım maskesi bir çok kadın tarafından ilgi görmeyi başardı. Sivilce, siyah lekeleri temizlemeye yardımcı olmakla birlikte yüzünüzde bebeksi bir taze bir görünüm […]

Jeoclay cilt maskesi Ebru Şallı tavsiyeli ürün sosyal medyada yankı uyanmış ve bir çok kullanıcı tarafından beğeni ile memnun kalınmıştır. Piyasaya yeni çıkması sebebi ile 29 tl den satışa sunulan jeo Clay cilt bakım maskesi bir çok kadın tarafından ilgi görmeyi başardı.

Sivilce, siyah lekeleri temizlemeye yardımcı olmakla birlikte yüzünüzde bebeksi bir taze bir görünüm kazanmanızı sağlamaktadır.

Ürün ile ilgili yorumlarını kadin.info sitemizde konu altında paylaşabilirsiniz.

Ebru Şallı’nın güzellik sırrı bu maskede gizli “JeoClay” Güzelliğine önem veren bayanlar, 10 dakika’da ışıl, ışıl ve ilgi çekici bir cilt’e sahip olmaya nedersiniz. Ebru Şallı muhteşem güzelliğinin sırrını açıkladı “JeoClay Kil Maskesi” Ebru Şallı Tan ailesi, yoğun iş temposu nedeni ile kendine ve cilt bakımına zaman ayıramamaktan şikayetçiydi. Ebru Hanım tam bu sırada “JeoClay Volkanik Kil Maskesi” ile tanıştı.

JeoClay’ın muhteşem formülünde yer alan volkanik kil mineralleri cildine derinlemesine temizlik, ışıltı, parlaklık kazandırdı. Ebru Şallı göz alıcı güzelliğine sadece 10 dakika’da etkisini gösteren “JeoClay Mask” ile ışıl, ışıl parlayan, derinlemesine hijyen kazanmış cilt’e sahip oldu.

Natural Volkanik Kil Maskesi JeoClay

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Volkanik kil’den gelen doğal güzellik Jeo Clay
Cildinizin canlılık, ışıltı, ve parlaklık kazanmasını istiyorsanız JeoClay Kil Maskesi’ni mutlaka denemelisiniz.

 

JeoClay Kil Maskesi Kullanımı !

JeoClay cilt’e haftada iki kez uygulanır. JeoClay yüz’ün sıcak su ile yıkanması yada buhar banyosu ile gözeneklerin açılmasından sonra el veya fırça kullanaran ince tabaka halinde göz ve dudak bölgesine sürülmeden uygulanmalıdır.

 

JeoClay Cilt Tipleri Uygulaması !

Kuru Cilt : 10 – 15 dakika
Karma Cilt : 15 – 20 dakika
Yağlı Cilt : 20 – 25 dakika

beklendikten sonra ılık su ile cilt’e hafif masaj yaparak yıkanır.

 

JeoClay Kil Maskesi İçeriği !

Volkanik Kil(Clay), H2O(Aqua,Su)

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al