Jennifer Lopez Formunu Böyle Koruyor

Jennifer Lopez Formunu Böyle Koruyor

Formunu korumak kadınların üzerinde durduğu en önemli konulardan biri. Özellikle gündemde ki kişiyseniz hatta bir yıldız iseniz bu hayatınızın en büyük sorunu.. Pop dünyasının yıldızı Jennifer Lopez, Glamour dergisinin sorularını yanıtlarken formunu nasıl koruduğunu açıkladı. 44 yaşında ve hala muhteşem görünmesi ve ilişkisi hakkında çarpıcı bilgilere yer verdi. Jennifer Lopez, her zaman formda olmasını sert disiplinine […]

Formunu korumak kadınların üzerinde durduğu en önemli konulardan biri. Özellikle gündemde ki kişiyseniz hatta bir yıldız iseniz bu hayatınızın en büyük sorunu.. Pop dünyasının yıldızı Jennifer Lopez, Glamour dergisinin sorularını yanıtlarken formunu nasıl koruduğunu açıkladı. 44 yaşında ve hala muhteşem görünmesi ve ilişkisi hakkında çarpıcı bilgilere yer verdi.

Jennifer Lopez, her zaman formda olmasını sert disiplinine ve bir kutu dondurmayı bitirememe kabiliyetine borçlu olduğunu söyledi.”Bir kutu dondurma yesem kusarım. Bana kendimi iyi hissettirmiyor” diyen Lopez, yeme alışkanlığının artık bir yaşam biçimi haline geldiğini anlattı.

Bir kutu dondurmamayı bitirememesi yemek konusunda da en az egzersiz yapmak kadar sert bir disiplini olduğunu ortaya koyan Lopez, kendinden 18 yaş genç sevgilisi Casper Smart ile devam eden ilişkisinden de bahsetti.

Lopez, mükemmel ilişkinin sırrını bulduğunu söyledi. Tam anlamıyla doğru olmadığını hissettiği zaman o ilişkiden uzaklaşmayı zamanla öğrendiğini kaydeden Lopez, biraz kaostan hoşlandığını ama ilişkilerinde düzen ve güvenlik aradığını ekledi.

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Crimage Plus Leke Giderici Temizleme SPreyi
Sponsor